in

8 порад, які навчать вставати зранку

Якщо ви жайворонок, то ця стаття не для вас. Але що робити совам, для яких ранковий підйом це справжня каторга.

 

Існує теорія, яка стверджує, що люди за режимом сну поділяються на сов та жайворонків. Жайворонки зазвичай лягають раніше, але і прокидаються вранці. Сови – навпаки, люблять зранку довше полежати в ліжку. Якщо ви жайворонок, то ця стаття не для вас. Але що робити совам, для яких ранковий підйом це справжня каторга. Після важкого пробудження весь день може піти нанівець. Поки налаштуєшся на роботу – вже обід, а після обіду очі закриваються. Так і живеш – вічна боротьба. До обіду – з голодом, а після обіду – зі сном.

Корисні поради про те, як навчитися зранку вставати.

Для таких страждальців ламо кілька практичних порад:

    1. Ляжте скоріше спати.
    Кожен огранізм потребує певного часу для сну, щоб відпочити та відновити сили. Забезпечте організм цим часом і ранкове пробудження буде не тільки легким, але й комфортним.

    2. Заводьте будильник на ту саму годину щодня.
    Наш організм має здатність набувати звички. Тому, якщо ви кожного дня будете прокидатися в один і той же час, то з кожним разом вставати буде все легше і легше. Не намагайтеся робити собі поблажки, навіть у вихідні. З часом будильник, заведений завжди на один і той же час, перестане дратувати. А якщо змінювати мелодію будильника, то пробудження викличе ще й подив.

    3. Забудьте про кнопку “Відкласти” у будильнику.
    Намагайтеся встати відразу після того, як задзвонить будильник. Після кожного відтермінування дзвінка будильника встати буде все важче і важче. Щоб заставити себе рано прокинутися, можна покласти будильник в іншому кутку кімнати. Таким чином, щоб виключити будильник вам доведеться вилізти з-під теплою ковдри та встати з ліжка.

    4. Знайдіть мотивацію.
    Щоб навчитися встати зранку потрібно хотіти цього. Якщо ви дійсно маєте мотивацію щоб встати вранці, то ваш мозок не буде вигадувати причини щоб поспати ще 10 хвилин. Подумаєте які є переваги ранкового підйому та скористайтеся ними.

    5. Налаштуйте свій біологічний “будильник”.
    Перед тим як заснути повторяйте подумки час коли ви хочете встати. Налаштувавши підсвідомість, ви будете готові до того, щоб прокинутися у потрібний час без проблем.

    6. Робіть ранкову зарядку.
    Кожного ранку займайтеся гімнастикою. Ось тільки комплекс вправ важливо підібрати індивідуально так, щоб вони були не тягарем, а приносили радість і задоволення. Після зарядки прийміть контрастний душ, який додасть бадьорьості та налаштує на позитивне сприйняття дійсності.

    7. Прокидайтеся з музикою.
    Зранку бадьора музика допоможе надати новому дню здоровий відтінок. Якщо в будинку хтось відпочиває, музику можна послухати за допомогою плеєра та навушників.

    8. Створіть сприятливі умови.
    Створіть у кімнаті всі умови, щоб вставати зранку було комфортно. Наприклад, якщо у вас у будинку холодно, то поставте звечора біля ліжка обігрівач, який ви зможете вранці ввімкнути та швидко нагріти кімнату.

Багато чого залежить є індивідуальним. Для когось ці поради будуть панацеєю, а хтось так і не зможе їх втілити в життя – не вистачить самоорганізації. Будь-який навик напрацьовується протягом трьох тижнів. За цей час він переходить у звичку і людина починає прокидатися автоматично. Спрацьовує біологічний “годинник”.

Сподобалася стаття? Поділіться нею у соціальних мережах. Дякуємо.

________________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як боротися із вірусом, що постить порно із вашого акаунта Facebook?

Смс з Добрим Ранком для коханих та побажання вдалого дня