Передусім, вагітних жінок заборонено депортувати за межі території Італії.
• згідно статті 19 пункт 2 розд. d) Єдиного зведеного збірника нормативних актів про імміграцію, на який не впливає так званий пакет заходів з безпеки, тебе не мають права вислати за межі території країни.
• можеш звернутися до квестури з проханням отримати дозвіл на проживання для медичної допомоги, який буде діяти з моменту реєстрації стану вагітності до 6 місяця життя дитини пред’явивши медичну довідку та документ, що засвідчує місце проживання (аналогічний дозвіл на перебування може бути виданий також батькові дитини, одразу після її народження, в разі, якщо батько одружений або співмешканець матері дитини). Нагадуємо, що дозвіл на перебування для медичної допомоги не передбачає можливості здійснювати робочу діяльність і не може поновлюватись;
• ти маєш право на негайне амбулаторне та лікарняне піклування упродовж всього періоду вагітності та під час пологів в державних медичних закладах. Ти отримаєш аналогічний рівень догляду, що й будь-який громадянин Італії, навіть якщо в тебе немає.
• можеш зареєструвати народження дитини в лікарні або у відділі реєстрації актів народження без ризику повідомлення в поліцію; так само батько дитини, який перебуває на території країни без дозволу на проживання та не є одруженим з тобою, може признати дитину без будь-якого ризику;
• ти можеш вимагати признання батьківства твоєї дитини юридичним шляхом, в разі, якщо батько дитини відмовляється признати своє батьківство.
____________________________________
Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.
БІЛЬШЕ НОВИН: