in

7 речей,які іммігранту робити не варто

Сім конкретних порад для тих, хто планує переїхати за кордон від тих, хто уже давно це зробив.

 

1. Намагатися виїхати, якомога швидше, наприклад, на протязі 2-3 місяців після прийняття рішення.

На практиці, так швидко можна організувати туристичну поїздку на тиждень, але процес легальної імміграції передбачає оформлення документів, отримання дозволів та віз, що займає в середньому пів року. Так само для деяких програм є чіткі терміни подачі, наприклад, раз на рік.
Якщо складати нереальні плани, то можливий лише нелегальний виїзд, або шанс потрапити до рук шахраїв та великі нервові затрати.

2. Кілька років витратити на пошуки безкоштовної можливості імміграції.

Хоча в інтернеті багато інформації про отримання грантів і стипендій для навчання, і програмах роботи за кордоном, на їх отримують один з 30-50 заявників, які мають кращі параметри навчання, знань мови, мотивації, зв’язки. А оголошенням про роботу в Європі з безкоштовним оформленням, довіряти не варто. Адже роботодавець, як правило, вимагає освіту і досвід роботи, а так само проходження співбесід та оформлення документів за рахунок зацікавленого. Таким чином, оптимально присвятити один-два роки пошуку безкоштовного варіанту переїзду і якщо варіант не буде знайдений – їхати за свій рахунок.

3. Купувати документи: дозвіл на проживання, паспорт іншої країни, тощо.

Це – справжня авантюра. До того ж, особа затримана з підробленим документом, судитимуть згідно кримінального кодексу. Тобто, як мінімум особа заплатить штраф, судові та адвокатські витрати, а так само отримає депортацію на 10 років. В майбутньому, вона матиме складності при отриманні віз, дозволів на проживання і громадянства на все життя, бо її відбитки пальців будуть зберігається в базі правопорушників ЄС.

4. Шукати партнера для фіктивного шлюбу.

В даному випадку варіантів розвитку подій може бути кілька. Навіть якщо вас не обдурять, а правоохоронні органи не виявлять фіктивність шлюбу, ви будете протягом декількох років залежати від примх незнайомої людини. Адже постійний дозвіл на проживання і громадянство покладені тим, хто перебуває в шлюбі з громадянином ЄС складає 3-5 років.

5. Не вчити мови на батьківщині, сподіваючись швидко їх підтягнути в новій країні.

Хоча програми вивчення мови або навіть імміграції без знання мови є, все ж, приїхати і не працювати цілий рік може собі дозволити далеко не кожен. Якщо ви не маєте «спонсора», готового оплатити перший рік вашого навчання, вам потрібно на батьківщині почати вчити мову країни, куди ви їдете.

6. Купувати весь гардероб, начиння, книги та побутову техніку заздалегідь на батьківщині.

Хоча багато потрібних речей на батьківщині коштують дешевше, запасатися не варто, краще збирати гроші. З одного боку – щось може не підійти по клімату, стилю, технології, з іншого боку – перевезення коштує грошей, а в новій країні можна знайти розпродажі, чи сусідку у якої є непотрібне їй начиння і т.д.

7. Багато обіцяти собі (і іншим) перед від’їздом.

Ви заздалегідь не знаєте, як складеться ваше життя в новій країні. Тому, не беріть на себе зобов’язання перед далекими родичами, не обіцяйте собі і рідним високий рівень заробітку або подарунки, а краще взагалі не обговорюйте вашу зарплату зі сторонніми. Такі обіцянки, а особливо якщо їх потрібно виконувати, потім тяжіють над іммігрантом, який по ідеї повинен перший рік присвятити собі і своїй адаптації, а не звітувати щовечора по телефону про свої неуспіхи.

________________________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

EDUOPEN – шанс заочно отримати вищу освіту в Італії безкоштовно

Чи переживе італійська банківська система референдум 4 грудня?