in

Іммігранти очима італійців: 5 найпоширеніших міфів

Згідно дослідженнями щодо соціального клімату і відношенню до іммігрантів, проведеним в Італії, соціологи визначили п’ять найпоширеніших необгрунтований точок зору італійців. Ось вони.

 

Останнім часом в Італії відношення до іммігрантів значно погіршилося, рівень занепокоїності суспільства є більшим, ніж будь-коли раніше. Часто, щоб виправдати не дуже доброзичливе ставлення до приїжджих, використовуються абсолютно безпідставні аргументи.

Ось п’ять найпоширеніших відповідей на питання “Чому я не люблю іммігрантів”:

1) “Вони всі їдуть в Італію”

Кількість іноземців в Італії становить всього близько 8% від населення – їх близько є 5,5 млн. Першою європейською країною за кількістю іммігрантів, що прибувають на територію, є Великобританія – 560.000 новоприбулих в рік. На другому місці – Німеччина, потім Іспанія і тільки потім Італія. Європейська країна з найбільшою кількістю легальних іммігрантів – Німеччина. Зауважте, що країна з найбільшою кількістю іммігрантів має найсильнішу економіку в ЄС!

2) “Вони живуть за наші гроші”

11% італійського ВВП виробляється трудовими і бізнес-іммігрантами, в той час як держава виділяє на їх підтримку тільки 3% від загальної кількості соціальних витрат. Крім того, середній вік іммігрантів становить 31 рік, в той час як італійців – 44 роки. Саме іммігранти своєю роботою та виплатою у пенсійний та фонди соціального страхування допомагають платити поточні пенсії. Внески, іноземців складають близько 9 млрд.євро.

3) “Вони крадуть роботу”

За даними Банку Італії, “зростання кількості іноземної робочої сили не відбивається можливості працевлаштування для італійців”. Насправді, робота іноземців в Італії заповнює «пустоти», викликані демографічними факторами. Найбільш яскравим прикладом є Венето, де між 2004 і 2008 народжувалися 65 000 немовлят щороку, зараз їх народжується тільки 43.000. Таким чином, без іммігрантів в майбутньому вакантними залишаться 22000 робочих місць.

4) “Вони не дотримуються законів”

Відповідно національного інституту статистики ISTAT, кількість іноземців в Італії в період між 1998 і 2008 роками збільшилася на 246%, а злочинність не зросла. Кількість злочинів в 1991 році є майже однаковим з 2014.

5) “Вони – переносники небезпечних хворіб”

Мігранти з Африки, інфіковані небезпечними вірусами, не змогли б перенести морську подорож у тяжких умовах, яка триває тижні. Зверніть увагу, що в квітні 2014 року а Африці спалахнула епідемія Еболи, з тих пір в Італію прибули понад 150 тисяч іммігрантів, але жоден з них не приніс з собою вірусу.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Побачити світ і …оцінити усі хвилі української еміграції

Розстріл Майдану з ”грузинським слідом”? В Італії опублікували резонансне розслідування