У літній відпустці виявляються моменти, про які подружжя не підозрювали протягом цілого року. Після завершення періоду відпусток на адвокатів починають сипатися заяви про розлучення.
Більшість сімейних відпусток за статистикою припадає на серпень. Багато подружніх пар заздалегідь і дуже ретельно планують свій спільний відпочинок, але, виявляється, саме він підриває шлюбні узи. Коли літо закінчується, у адвокатів починається сезон розлучень.
Італійська газета La Repubblica наводить слова адвокатів, які спеціалізуються на сімейних справах, про те, що вересень б’є всі рекорди за кількістю звернень з метою розірвання шлюбу. На цей місяць в Італії доводиться 30% шлюборозлучних процесів. У тому, що після завершення періоду відпусток на адвокатів починають сипатися заяви про розлучення, на думку експертів нічого дивного, загалом, немає.
“У відпустці виявляються моменти, про які подружжя не підозрювали протягом цілого року, коли обидва вони працюють або ведуть паралельне життя і практично не перетинаються”, – розповів Джан Етторе Гассані, президент асоціації адвокатів, що займаються шлюборозлучним справами. При цьому один або обидва партнери можуть мати позашлюбні зв’язки.
Залишити все, щоб витрачати тижні відпустки на “неприємного” чоловіка чи дружину, може бути нестерпною ситуацією для когось, вважає експерт. Подружжю під час відпустки доводиться ділити один з одним обмежену площу. Якщо при цьому один з подружжя нав’язав місце проведення відпустки іншому, а протягом відпочинку випливають якісь грішки, стає відомо про телефонні дзвінки або отримані СМС, – все це лише ще більше розпалює вороже ставлення і приводить до конфлікту.
“Перебуваючи пліч-о-пліч, подружжя стають менш вільними, піддаються більшому контролю. Вимушена економія породжує напруженість, призводить до більш частих сварок, а вимушене сусідство сприймається як свого роду домашній арешт”, зазначив Гассані.