in

Переїзд за кордон: 11 речей, які зрозуміють тільки емігранти

Багато хто вважає, що переїзд за кордон – це суцільні переваги і рідкісне везіння. Тим, кому вдалося влаштуватися за кордоном, часто заздрять, адже добре там, де нас немає. Однак, зі зміною місця проживання змінюються важливі аспекти нашого життя, а проблеми не тільки не йдуть, а іноді навіть і додаються. Нижче представлені 11 речей, до яких приходить кожен, хто пережив переїзд за кордон.

 

1. Ми не відразу починаємо вільно говорити на іншій мові

Багато людей вважають, що переїзд за кордон покращує мовні навички з реактивною швидкістю. Але це не так. У вас не вийде на наступний ранок після приїзду почати тривалу бесіду з продавцем в магазині. Навіть якщо ви витратили місяці на вивчення іноземної мови вдома, ви не відразу зможете вільно спілкуватися з місцевими жителями, і це нормально. До того ж, часом нам складно заговорити не через того, що ми не знаємо мови, часто ми соромимося спілкуватися через почуття ніяковості, викликаної страхом, що нас не зрозуміють.

2. Переїзд за кордон не означає, що ми щасливчики або обрані

Якщо судити тільки по нашим фото в Instagram або VK, може здатися, що ми живемо ідеальної життям в дивовижній країні з прекрасними перспективами в плані кар’єри і вічно світив сонцем. Але і це не зовсім так. Насправді, такі кроки, як пошук роботи і пристрій на новому місці вимагають не тільки удачі. Більше значення мають важку працю, наполегливість і величезна відданість своїм замислам.Любой може зробити те, що зробили ми. Але люди просто не наважуються зробити такий крок.

3. Ми сумуємо за нашим друзям і втрачаємо колишні зв’язки

Дружба, яка з’являється за кордоном не можна порівняти зі зв’язками, які ви плекали протягом багатьох років у себе вдома. На жаль, ціна, яку ви повинні заплатити за ваше рішення – це втрата деяких важливих зв’язків і неможливість участі в багатьох важливих подіях. Часом нам теж буває самотньо, хочеться поговорити з близькою людиною.
4. У нас не виходить миттєво заводити дружбу з місцевими

Заводити нових друзів з іншою культурою і мовою не так просто, як здається. Неможливо просто зайти в бар і тут же привернути увагу всіх місцевих завдяки парочці слів на їх мові зі своїм явним акцентом. Буває і таке, що незнання правил і звичаїв країни може налякати місцевих жителів. Наприклад, якщо ти почнеш обіймати кожного при зустрічі, а не цілувати, як це прийнято у Франції. Або, якщо ти з Росії, швидше за все для багатьох ти будеш здаватися похмурим і похмурим через звичку не посміхатися без причини.

5. Ми знаємо, що звичайна рутина може стати великою проблемою

Звичайний похід в продуктовий магазин може стати катастрофою. Незнайомі бренди, речі, та куди вже там, навіть слова, написані на упаковці, з працею вгадуються. Як це їдять? З чим? У підсумку, звичайний похід в магазин, який триває від сили хвилин 30, займає у тебе все півтори години.

А що робити з аптекою, кафе, перукарні? Те, що раніше було простіше нікуди, перейшло в розряд проблем з великої літери.

6. Ми теж можемо захворіти, і це в сто разів гірше, ніж удома

Хворіти – це жахливо, а коли ви хворі за кордоном, помножте цей жах в десять разів. Щоб відвідати лікаря, вам необхідно вільно говорити іноземною мовою (якщо, звичайно, ти розібрався з усіма заморочками страховки). Якщо вам прописали постільний режим, то поруч немає нікого, хто міг би приготувати вам суп і подати ліки. Ми справляємося лише власними силами.

7. Ми вчимося цінувати прості речі

Якщо ви запитаєте нас про життя за кордоном, швидше за все, ми не почнемо вам розповідати про дорогих ресторанах або неймовірні пригоди. З таким же захопленням, ми вам розповімо про літній жінці, яка сама завела з нами розмову, і ми зрозуміли майже 90% її слів. Або як нас похвалили за успіхи в іноземній мові або як нас запросила на вечерю місцева родина. Життя за кордоном вчить нас цінувати такі дрібниці.

8. Ми не насолоджуємося днем ​​народження

За кордоном такий особливий для тебе день закінчується після останнього дзвоника від рідних і після прочитання всіх поздоровлень в соціальних мережах. Потім ти проводиш цей день як самий звичайний. Можна, звичайно, запланувати маленьку вечірку з новими друзями, але це ніщо в порівнянні з тим, що у тебе було вдома.
9. У нас починає стиратися грань між нормальним і дивним

Інша країна, інша культура, інші звичаї, а отже, свої норми і поняття про те, що прийнятно, а що ні. Щоб не мати проблем і завести друзів, нам необхідно приймати це. Однак, позитивний момент таких змін полягає в тому, що ти стаєш набагато терпиміше до інших людей, несхожим на тебе.

10. Може бути ми навіть не плануємо повертатися

Інше питання, який часто збиває з пантелику: “Коли ти плануєш повертатися назад?” Невже ви думаєте, що ми витратили стільки зусиль і часу на своє життя тут, щоб через рік просто спакувати валізи і повернутися? Навряд чи. Ми можемо коли-небудь прийняти рішення повернутися додому, але зараз наша життя тут. Будь ласка, підтримайте нас, а не тисніть.

11. Згодом ми змінимося

Життя і робота за кордоном сильно змінюють вашу особистість. Ви стаєте більш зрілим, незалежним і відкритим. Ви швидко приймаєте нові правила, культурні норми, і, можливо, в кінцевому підсумку, у вас навіть трапиться зворотний культурний шок після повернення додому. Тепер у вас в скарбничці є купа дивних подій, класних історій і велика мережа особистих зв’язків з людьми зі всієї земної кулі.

Переїзд за кордон – це унікальна можливість. Звичайно, на шляху вам можуть зустрітися труднощі. Але хіба вони не окупляться незабутніми враженнями і корисним життєвим досвідом? Тому якщо у вас є можливість вчитися, працювати і жити в іншій країні, вам обов’язково варто спробувати. Як мінімум, ви отримаєте безцінний досвід і спогади.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Вас зупинила на дорозі в Україні нова поліція? Ваші права. Пам’ятка водію

Італія в жалобі через загибель її громадян у Бангладеш від рук ІДІЛ