in

Розстріл Майдану з ”грузинським слідом”? В Італії опублікували резонансне розслідування

Італійський інтернет-портал Gli Occhi Della Guerra опублікував документальний фільм-розслідування, в якому кілька людей, що говорять грузинською мовою, стверджують, що в лютому 2014 р. перебували в Україні і брали участь у команді снайперів, завданням яких була стрільба по протестуючих і по правоохоронцях.

 

Risultati immagini per розстріл майдану

Gli Occhi Della Guerra – італійський інтернет-портал, що спеціалізується на військових новинах та інформації з гарячих точок, пов’язують із найбільшим італійським медіахолдингом Mediaset SpA, що належить колишньому прем’єру Італії Сільвіо Берлусконі, пише сайт “Українські новини”.

 

Сюжет також був показаний в ефірі 5 каналу італійського телебачення, одного з провідних в Італії, і днями опублікований на порталі цього медіахолдингу.

Проте, керівник Департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк назвав знання трьох грузинів у розстрілі мітингувальників та правоохоронців з готелю “Україна” під час Революції Гідності, озвучені у фільмі “Україна. Приховані істини”, за попередньою інформацією, є фейком. 

ю, я можу назвати той фільм, який був показаний на телешоу “Матрікс” на італійському каналі, який називався “Україна. Приховані істини” журналіста Джоана Ніколасіна”, – сказав Горбатюк.

Він розповів, що під час підготовки даного фільму італійські журналісти не зверталися до Генпрокуратури за отриманням коментарів та інформації про розслідування розстрілів на Майдані. Це, на думку слідчого, свідчить про недотримання стандартів журналістики та про відсутність бажання встановити істину.

Risultati immagini per розстріл майдану

“Названі троє громадян Грузії, які вказують що у січні та в наступному місяці перебували у готелі “Україна”. Перевірка показала, що такі особи взагалі на територію України не в’їжджали. Їхні свідчення про те, що вони вели стрілянину на дві сторони не співпадає з даними висновків експертиз, слідчих експериментів щодо загибелі правоохоронців 20 лютого та вбивств протестувальників. У багатьох моментах, де вони викладають обставини розвитку подій, не відповідає істині”, – додав керівник Департаменту спецрозслідувань.

Водночас Горбатюк запевнив, що факти, озвучені у фільмі, будуть додатково перевірені, аби прийти до “категоричних висновків”.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Іммігранти очима італійців: 5 найпоширеніших міфів

Італійська Казерта перетворилася на українську Зарваницю