in

Декрет флусссі. Італія запрошує на навчання 10 000 іноземців

Уряд встанови квоти на кількості віз для іноземних студентів, які бажають пройти в Італії акредитовані навчальні курси та післядипломну практику

 

 

10 тисяч іноземців зможуть у цьому році приїхати в Італію для освоєння професії, навчання на професійних курсах, проходження післядипломної практики, та профорієнтації. Ліміт було встановлено спеціальним декретом флуссі, опублікованим в Gazzetta Ufficiale у кінці серпня.

5 тисяч віз буде надано тим, хто має намір пройти на Апеннінах формаційні курси, організовані акредитованими установами, максимальною тривалістю у два роки, після завершення яких видаватиметься сертифікований диплом про набуту кваліфікацію. 5 тисяч віз передбачено для проходження післядипломної практики за проектами, затвердженими компетентними установами (вони є різними у різних регіонах країни).
Для приїзду в Італію іноземні громадяни повинні звернутися у консульство, подавши разом із заявою про отримання візи документацією про прийом на навчання чи проходження практики. Після отримання в’їздної візи іноземець отримає на дозвіл на проживання для навчання в країні, який в подальшому може бути конвертований у дозвіл для роботи, проте за умови укладення робочого контракту до завершення терміну пермессо (див стор. 4) та у рамках урядових квот декрету флуссі, передбачених для обміну дозволів на проживання.

5 тисяч віз для професійної підготовки надано на національному рівні, а місця для проходження післядипломної практики було поділено по регіонах та автономних провінціях


Розпопід квот для післядипломної практики по регіонах:

REGIONE – QUOTA
ABRUZZO- 50
BASILICATA-30
CALABRIA-50
CAMPANIA-70
EMILIA ROMAGNA-800
FRIULI VENEZIA-GIULIA-400
LAZIO-300
LIGURIA- 300
LOMBARDIA-800
MARCHE-300
MOLISE-30
PIEMONTE-400
PUGLIA-50
SARDEGNA-50
SICILIA-50
TOSCANA-400
UMBRIA – 30
VALLE D’AOSTA- 30
VENETO-800
Provincia Autonoma di BOLZANO-30
Provincia Autonoma di TRENTO-30
TOTALE-5.000

Ельвіо ПАСКА,
переклад Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Олександр Марченко.Останній класичний італійський і перший український постеджаторе

Економне й екологічне прибирання оселі – італійський досвід