Рулон фольги – один з тих аксесуарів, без яких не обійтися на кухні. У фользі запікають всео: м’ясо, рибу, птицю, овочі. Завдяки фользі ви зможете урізноманітнити домашню вечерю, пікнік, риболовлю чи полювання.
Упаковку з фольги можна використовувати замість посуду, яку не потрібно мити. Їжа, приготовлена у фользі, за смаком нагадує тушковану. Завдяки фользі м’ясо не контактує з вогнем і тому не обгорає, а пара і сік, що виділяються в процесі приготування,роблять страву соковитою, завдяки герметичній упаковці.
– Як довго готувати у фользі? –
– Що запікати? –
Читайте також:
“Італійська кухня” – дотепний вірш в якому українці в Італії впізнають себеДля запікання на вугіллі краще підходить товста фольга – так буде менше ризику, що вона порветься. В крайньому випадку можна взяти звичайну фольгу, складену в два-три шари. Під час загортання м’яса приділіть особливу увагу герметичності, щоб вугілля і сажа не потрапляли всередину, а сік не витікав назовні.
– Порядок закладки інгредієнтів –
Для того, щоб м’ясо краще пропеклося і просочилося ароматом спецій і овочів, надріжте його поверхню ножем хрест-навхрест. Кладіть спочатку овочі та кільця цибулі, а зверху – м’ясо, натерте приправами і часником. Так м’ясо не пригорить і максимально просочиться паром від овочів.
– Як правильно загортати у фольгу? —
– З повітрям і без –
Для запікання у вугіллі дочекайтеся, поки воно злегка охолоне – так ви зможете зарити пакети в вугілля, не побоюючись, що продукти пригорять. Якщо ж вугілля занадто гаряче, а чекати не хочеться, найкращий спосіб приготування – поставити пакети збоку від нього.
– Не забудьте про скоринку –
Щоб на м’ясі вийшла рум’яна скоринка, розгорніть фольгу і запікайте ще 5-10 хвилин. Розгортаючи фольгу, будьте обережні, щоб не обпектися паром, як тільки буде порушена герметичність.
___________________________________________________________
Більше новин: