Жодну іншу частину тіла не оточує стільки міфів. Сьогодні ми постараємося зруйнувати сім найбільш стійких з них.
1. Міф: від набору ваги збільшується розмір грудей і білизни
Насправді це не обов’язково так. Всі жінки різні і зайва жирова тканина з’являється в різних місцях і в різній послідовності. Плюс, вона може з’явитися лише навколо грудей і це ніяк не відіб’ється на її розмірі. Але для багатьох цей міф, звичайно, справедливий.
2. Міф: сон в бюстгальтері не дає грудям опадати
Технічно в цьому немає нічого поганого для грудей, але при цьому немає жодного наукового доказу про користь сну в «ліфчику». Тобто це досить безглуздо і незручно, але хоча б нешкідливо.
3. Міф: займаючись спортом, можна «накачати» груди
Насправді груди складаються з тканин, які не є м’язами, а значить, будь-які тренування для неї не приносять користі. Є ряд вправ на зміцнення грудних м’язів під грудьми, так що візуально вони можуть здаватися трохи підтягнутішими, але для самих грудей вправ немає.
4. Міф: грудні імплантати вічні
Багатьом жінкам щастить і операцію вони проводять лише раз в житті. Інші не такі щасливі і до питання грудних імплантатів їм доводиться повертатися кілька разів. Все ж наука і технології ще не досягли такого рівня, коли в тіло людини можна було б щось помістити один раз і з гарантією «забути» про це на десятиліття.
5. Міф: маленькі груди звільняють від необхідності носіння спортивного бюстгальтера
Насправді спортивні лікарі рекомендують носити спеціальні спортивні «ліфчики» всім без винятку жінками – і чим інтенсивніше заняття, тим більше це обов’язково. Відмова від підтримуючої нижньої білизни може призвести до появи болю в спині і пошкодження грудних тканин. Розмір не має значення.
6. Міф: ущільнення в грудях автоматично означає рак
По-перше, добре, що ви звернули увагу. По-друге, ні, ущільнення в тканини грудей не означають, що це ракова пухлина. Однак зі 100% точністю може сказати тільки лікар і тільки після відповідного дослідження.
7. Міф: деякі види бюстгальтерів викликають рак
Вчені категорично не згодні – немає переконливих досліджень, результати яких би доводили цю легенду. А вже як би виробники нижньої білизни збагатилися на спеціальних «антиракових бюстгальтерах», якби це виявилося правдою – ні в казці сказати, ні пером описати. Але вони не поспішають заявляти про це, а, значить, і хвилюватися нема про що.
_____________________________________________________
Більше новин: