in

Заради шматка сиру росіяни штурмували італійське посольство

Жителі російської столиці змогли повною мірою освіжити спогади про одну з головних принад нині, на щастя, покійного СРСР – чергах.

 

Поки білоруси готуються відзначати 25-річчя безславної кончини Радянського Союзу веселим флешмобом, а українці не збираються відзначати цю подію, росіяни влаштували багатотисячну колону біля входу в посольство Італії. Там напередодні, 7 грудня, проходив продуктовий ярмарок, в рамках якого всі охочі москвичі і гості столиці могли придбати знаменитий пармезан, моцарелу та інші «санкційні» італійські сири.

Про це повідомляє інтернет-ресурс URA.RU.

Незважаючи на мороз, черга сягнула приблизно кілометра в довжину. Скучили за якісним європейським продуктом, забороненим у Росії особливим розпорядженням Володимира Путіна, росіяни готові навіть замерзнути, але в підсумку отримати шматочок заповітного пармезану.

«У 2016 році в Росії вдалося відродити традицію СРСР стояти в продуктовий магазин за ковбасою», – пише у своєму ЖЖ російський журналіст Ганна Ніколаєва. «Тепер черга стоїть за італійським сиром. Не за тією фальшивою моцарелою, що лежить в достатку і містить у собі пальмову олію, а справжньою. В італійське посольство на продуктовий ярмарок кілометровий хвіст вишикувався. Радує тільки одне – народ не обдурити пальмовим пармезаном, ми пам’ятаємо смак нормального сиру і готові стояти за ним у черзі, їхати на інший кінець Москви за якісним продуктом.

Не менш цікаві коментарі інтернет-користувачів до фотографій кілометрової черги. Вони побоюються, що щасливчиків, що «отоварилися» в посольстві Італії, на виході буде чекати заповітний російський бульдозер, а санкційний сир у них відберуть і розчавлять. Втім, як виявилося, російські власті вирішили все-таки не нариватися на дипломатичний скандал, і відвідувачі продуктового ярмарку в італійській дипмісії йдуть з «здобиччю» безперешкодно.

_____________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія очолила рейтинг найбільш антиіммігрантських країн Європи

У Сарденії встановлять перший пам’ятник жертвам Голодомору