Знаючи ці психологічні прийоми, вам стане значно легше порозумітися з людьми і добитися бажаного!
Часто трапляються ситуації, які випробовують наше терпіння. Але є маленький лайфхак! – радить Мапа.
- Коли сміються кілька людей у групі, кожен інстинктивно дивиться на того, хто йому симпатичний. Або на людину, яку він хотів би вважати близькою.
- Якщо ви нервуєте перед відповідальною справою, пожуйте жуйку. Підсвідомо прийом їжі асоціюється з безпекою, тож ви заспокоєтеся.
- Якщо на вас хтось кричить, зберігайте спокій. Можливо, цим ви ще більше розгніваєте співрозмовника. Але опісля він відчує сильне почуття провини за свою поведінку.
- Якщо відповідь співрозмовника вас не влаштовує або ви відчуваєте, що він недоговорює – не перепитуйте. Просто уважно подивіться людині в очі. Це змусить його продовжити розмову.
- Виявляється, не тільки емоції впливають на міміку, але й навпаки. Тож якщо ви хочете відчути себе щасливим, посміхніться якомога ширше. У підсумку ви будете посміхатися цілком щиро.
- Де це можливо, намагайтеся не починати речення словами “Я гадаю” і “Мені здається”. Це само собою зрозуміло, але іноді показує непотрібну невпевненість.
- Перед важливою співбесідою уявіть, що інтерв’юер – ваш давній друг. Так ви будете почувати себе вільніше і менше хвилюватиметеся.
- Якщо ви навчитеся показувати хоч трохи більшу радість від зустрічі з ким-небудь, то з часом щиро радітимете цій людині.
- Люди схильні поступитися вам в меншому, якщо перед цим відмовили вам у чомусь більшому.
- Фізіологічні симптоми стресу багато в чому схожі на симптоми радісного збудження: важке дихання, прискорене серцебиття і т. д. Якщо вам вдасться подивитися на ситуацію як на виклик, негативний ефект від стресу знизиться.
- Найчастіше люди не відрізняють просту впевненість у собі від того, що ви дійсно розбираєтеся в чомусь. Якщо ви всім своїм виглядом покажете, що впевнені у своїх діях, люди потягнуться до вас.
- Якщо вам доводиться багато працювати з людьми, поставте позаду себе дзеркало. Багато клієнтів поводитимуться ввічливіше – адже нікому не хочеться бачити себе злим і роздратованим.
- Якщо на зборах ви очікуєте від когось різкої критики, намагайтеся сісти поруч з цією людиною. У цьому випадку він, швидше за все, зм’якне і не зможе влаштувати вам прочуханку з тією ж силою, яку він міг би відчути, будучи на деякій відстані від вас.
- Перше побачення краще проводити в такому місці, де ви можете отримати більше позитивних емоцій. Згодом приємні враження будуть асоціюватися з вами.
- Спробуйте при знайомстві відзначити про себе колір очей співрозмовника. Зоровий контакт збільшує ймовірність відчути взаємну симпатію.
__________________________________________________
Більше новин:
Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]