INPS приймає заяви на виплати соціальної допомоги для сімей резидентів Італії, які перебувають у важкій фінансовій ситуації – Reddito d’inclusione “(REI).
Допомога складає до 485 євро в місяць і сприяння соціальних служб у пошуку роботи.
Хто може претендувати на отримання соціальної допомоги “Reddito d’inclusione” в 2018 році? Які реквізити для подачі запиту? Чи можуть отримувати REI іммігранти? Читайте про це в нашому матеріалі.
Планується, що у 2018 році соціальний бонус для малозабезпечених сімей отримають близько 490 000 сімей, приблизно 1,8 мільйона чоловік.
“Reddito d’inclusione” замінює два інших види соціальної допомоги, спрямованої на подолання бідності в Італії: Sostegno per l’inclusione attiva і Assegno di disoccupazione.
Заяви на отримання допомог приймати з початку грудня 2017 року, а виплата почалась із 2018-го.
Сума щомісячної допомоги розраховується на основі кількості осіб на утриманні сім’ї. Вона сягає максимум 485 євро в місяць. Крім того, муніципалітети, в яких проживають бенефіціари, беруть на себе обов’язок сприяти їх працевлаштуванню.
Допомога виплачується Національним інститутом соціального забезпечення Італії (INPS) на платіжну картку італійської пошти.
Хто може отримати допомогу?
Сім’я може подати заявку на отримання допомоги, якщо:
– сумарний дохід членів сім’ї, підтверджений ISEE, не перевищує 6 тисяч євро в рік;
– вартість нерухомого майна (куди не входить квартира / будинок, де проживає сім’я), яким володіє сім’я, не перевищує 20 тис. Євро;
– сума банківських активів (депозитів, поточних рахунків) не перевищує 10 тис. Євро (8 тис. Євро для бездітної пари).
Вимоги до сім’ї
Не всі можуть подати заявку на виплати. У сім’ї заявника повинні бути:
- неповнолітня дитина
- або інвалід,
- або вагітна жінка,
- або безробітний у віці 55 років і старше, який не працював протягом не менше трьох місяців до дати подання заявки на виплати і не отримував в даний період інших посібник по безробіттю.
Подати заявку на допмогу можуть громадяни Італії, ЄС і іноземці з довгостроковим дозволом на проживання, а також біженці, якщо вони проживають в Італії не менше двох років.
Допомога виплачуватиметься максимум 18 місяців. Цей термін може бути продовжено ще на 12 місяців, якщо економічні умови сім’ї не покращали.
___________________________________________________________________
Приєднуйтесь також до групи Gazeta Ukrainska, il giornale per gli ucraini in Italia на facebook і стежте за оновленнями розділу! Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.