Із 9 травня набуває чинності закон про добровільну сплату єдиного внеску. Згідно з цим документом, громадян України, які працюють за межами країни, зобов’яжуть платити додаткові податки.
Саме з завтрашнього дня набуває чинності закон “Про внесення змін до деяких законів України про добровільну сплату єдиного внеску”, повідомляє УНІАН.
Повідомляється, що документом внесено зміни до законів “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” та “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.
Цими законами регулюється визначення розміру внеску при добровільній сплаті страхових внесків до Пенсійного фонду України, а також сплата єдиного внеску до Пенсійного фонду України в іноземній валюті бізнесом, розташованим за межами України за її працівників, які є громадянами України, а також громадянами України, які працюють або постійно проживають за межами України відповідно до договорів про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Відзначається, що якщо раніше українці, які трудяться за кордоном, платили податки до бюджету країни, на території якої вони працюють, то зараз вони будуть виплачувати ще й “єдиний внесок” до Пенсійного фонду України.
Нагадаємо, що раніше в Україні було введено новий податок на нерухомість. Однак через те, що в Україні нараховують збори не від оціночної вартості житла, а від його площі, селяни тепер платять за нерухомість більший податок, ніж чиновники й олігархи.
Джерело: Новини УНІАН