Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

Зареєструвати шлюб в Консульському відділі Посольства України в Італійській Республіці можна в тому разі, якщо наречений і наречена є громадянами України, які легально перебувають на території Італії, мають дозвіл на проживання і вирішили взяти шлюб саме в українських органах влади, не бажаючи реєструвати його в італійській комуні. Для оформлення шлюбу до КВ Посольства України в Італії вони подають відповідну заяву до якої кожен додає такі документи:

Міністерство Закордонних Справ України озпочало он-лайн оформлення іноземцям електронних віз (е-Віза) для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою.

Якщо останнє місце проживання спадкоємця - територія іноземної держави, хто має право на спадкування, як діяти спадкоємцю бажає прийняти спадщину, що робити тому, хто відмовляється від неї. - Пояснюють дипломатичні представнизтва України за кордоном.

На офіційному веб-сайті Міністерства внутрішніх справ України почав працювати розділ, в якому можна самостійно відшукати викрадений або втрачений паспорт громадянина України.

Відповідно до положень абзацу 1 статті 7 Закону України “Про #громадянство України” від 18.01.2001 року (далі – Закон): особа, батьки або один з батьків якої на момент її народження були громадянами України, є громадянином України.