Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

   Планую поїхати на пару років з дитиною у подорож по світу. Як бути зі школою? Там на місцях планую віддавати її в приватні школи. Як бути потім по приїзду до України? Які табелі я маю буду показати, щоб її знову взяли до укр. школи? Чи буде дитина складати іспити / тести, щоб її знову прийняли до укр. школи?

Консульські установи України в Італії здійснюють паспортне обслуговування, дії з питань громадянства та постійного проживання, візові операції, дії з витребуванням документів, з питань засвідчення документів, реєстрації цивільного стану, нотаріальні дії, та інші.

Громадяни України, які проживають за кордоном можуть брати добровільну участь у системі загальнообв`язкового державного пенсійного страхування, та отримати пенсію після повернення на батьківщину.

Порядок тимчасового ввезення громадянами, які не є суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності, транспортних засобів на митну територію України визначено у статті 11 Закону України від 13.09.2001 р. № 2681-ІІІ „Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення і оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, які ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України” (далі - Закон).

Із прийняттям нового Закону України «Про доступ до публічної інформації» у громадян з’явилися реальні можливості отримувати офіційно запитувану ними інформацію від державних установ. Які основні вимоги та права на доступ різного роду інформації у громадян, ми попросили розповісти начальника відділу правового забезпечення Чопської митниці, кандидата юридичних наук Лілію Дорофеєву.