Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

   В'їзд (виїзд) та перебування іноземців в Україні регулюється Законом України „Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” від 22 вересня 2011 року, Порядком продовження строку перебування та продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2012 року № 150, та Порядком оформлення, виготовлення і видачі посвідки на постійне проживання та посвідки на тимчасове проживання, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2012 року № 251.

   У Податковому кодексі є загальна норма щодо превалювання положень чинних міжнародних договорів над положеннями внутрішнього законодавства.

   Продовжити термін дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон (далі паспорт) у консульських установах України в Італії мають право громадяни України, які перебувають на консульському обліку у відповідній консульській установі України у Італії (див. розділ «Загальна інформація. Консульські установи України в Італії»).

   За різними експертними даними, шукати кращої долі поїхало за кордон від 3 до 5, а то й 7 мільйонів українців. Хто опинився там тимчасово, а хто - й назавжди. Наскільки захищеною є в такому випадку їхня пенсійна старість? На які виплати можуть розраховувати літні українці при виїзді на постійне місце проживання за кордон?

   Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні» (№9289).