Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

   З 1 серпня та з 1 вересня набувають чинності зміни в порядку здійснення угод з нерухомістю. Експерти прогнозують, що через це ринок нерухомості України може бути паралізований на деякий час. Спробуємо розібратись, в чому суть майбутніх змін і як вони вплинуть на продавців і покупців.

   Внесення відомостей про дитину (у тому числі вклеювання фото дитини) до паспорта громадянина України для виїзду за кордон

   Щороку у період літніх канікул, що незабаром розпочнуться, раптово збільшується кількість відмов у пропуску через державний кордон дітей. Цьогоріч співробітники Держприкордонслужби відмовили у пропуску 1 384 маленьким українцям. Більшість із них не мали доручень одного або навіть обох батьків, дехто намагався перетнути кордон за недійсними чи неправильно оформленими документами.

   Громадяни України, які тимчасово проживають за кордоном, часто мають складнощі із отриманням допомоги по народженню дітей. Як повинні діяти батьки, у яких дитя народилося далеко від Батьківщини?

  Щоб поїздка приносила лише задоволення і не приносила неприємностей, потрібно правильно до неї підготуватися. «Сегодня» з’ясувала основні правила автоподорожей по Європі.

Більше статей...