Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

   Тимчасове ввезення громадянами-нерезидентами на митну територію України транспортних засобів особистого користування дозволяється на строк до одного року. Цей термін може бути продовжено не більш як на 60 днів, якщо виникли обставини непереборної сили й вони документального підтверджені.

Щоб уникнути проблем на кордоні,і нагадуємо громадянам основні норми переміщення валюти. Фізична особа має право ввозити в Україну та вивозити за межі України готівку в сумі, що не перевищує в еквіваленті 10000 євро без письмового декларування митному органу. Фізична особа має право ввозити в Україну та вивозити за межі України готівку в сумі, що перевищує в еквіваленті 10000 євро за умови письмового декларування митному органу в повному обсязі.

   Про права в нас всі люблять говорити, а от про обов’язки чомусь забувають. Так от, стаття 65 Конституції України передбачає, що захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності є обов'язком громадян України…
 

   Подаємо правила ввезення  на митну територю України товарів ( в тому числі гуманітарної допомоги), транспортних засобів, готівки, індивідуальних засобів захисту (каски, бронежилети), лікарських засобів, продуктів харчування та ін.

   Порушено ваші права під час проходження митного контролю на кордоні України? Ви стали свідком чи жертвою корупції на кордоні? Маєте пропозиції щодо покращення діяльності? Скористуйтеся Телефоном довіри Держмитслужби України.

   518 гривень коштуватиме для українців новий біометричний паспорт для виїзду за кордон. Закордонні паспорти з 1 січня оформлюватимуть за 20 робочих днів у звичайному режимі та за 7 робочих днів – у прискореному – зі сплатою подвійного розміру платежів до державного бюджету України. А дітям з 1 січня видаватимуть паспорти замість проїзних документів. Деталі щодо отримання

Громадянам України, які опинились у надзвичайній ситуації:
*втратили документи
*заарештовані або затримані
*серйозно захворіли
*опинились у зоні стихійного лиха
можуть надати допомогу консульські установи України в Італійській Республіці:

Більше статей...