Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

Зростання рівня споживання, зареєстроване останнім часом, різноманітність комерційних зв’язків, виникнення форм продажу, за яких покупець і продавець не мають фізичного контакту (наприклад, телепродажі, купівля за каталогом, чи замовлення товарів в Інтернеті) створили критичну ситуацію з правами споживачів, незалежно від того, італійці вони чи іноземці. Тому слід посилити захист споживачів та їхніх прав

 

Усі іноземці, що живуть в Італії не раз неодмінно вимушені звертатися у Відділи імміграції  Поліцейських управліннь - Квестури. Зокрема, для вироблення, чи продовження дозволу на проживання, у випадку подачі заяви про об'єднання сім'ї та безліч інших випадків.

Ви хотіли б запросити друзів або близьких до Італії для туризму? Дізнайтеся, що таке декларація про гостинність, необхідна для запрошення гостей з країн, що не входять в ЄС.

Зобов'язання слідувати за працедавцем у відпустку (чи з іншої нагоди), залежить від типу трудових відносин, передусім від того, чи робочим контрактом передбачено проживання у домі роботодавця, чи ні.

Робітник, який працює погодинно, та не живе у домі роботодавця:

Зобов’язання слідувати за роботодавцем у відпустку повинні бути чітко передбачено у листі про прийомна роботу. Якщо цього вказано не було, працівник може відмовитися на законних підставах, і його відмова не вважатиметься поважною причиною для звільнення з роботи.

Працівник, що проживає в домі роботодавця:

Цілком імовірно, що протягом часу праці, роботодавець вимагатиме від працівника слідувати за ним у відпустку в інше місто, наприклад тимчасово переїхати у будинок для відпустки, або робити це з інших причин.

У цьому випадку працівник зобов'язаний супроводжувати роботодавця або особу за якою піклується (наприклад, у житло на березі моря або в горах).

Ця умова має бути зазначена в листі про прийом на роботу. Якщо обов’язок супроводжувати працівника не було передбачено в трудовому договорі, працівнику буде виплачуватися за кожен день поїздки (в залежності від рівня класифікації) добові, які варіюються згідно із національним колективним контрактом. Добові можеть складати від 10% до 20 % підвищення до звичайної заробітної плати.

У будь-якому з вище вказаних випадків, роботодавець повинен повідомити домашнього працівника завчасно, особливо якщо поїздка передбачена в інше місто.

Крім того, працівнику повинно бути оплачено, чи відшкодовано, витрати на проїзд і перевезення особистих речей.

Нагадуємо, що під час поїздки, працівник має право на щотижневий відпочинок.

_______________________________________________

Більше новин:

 

 

Рішення італійського уряду продиктоване бажанням запобігти обігу грошей, зароблених у нелегальний спосіб та фінансування тероризму.

Громадські асоціації, чи організації є підтримується італійськими державними органами з метою сприяння інтеграції іммігрантів, та впровадження різноманітних гуманітарних проектів, як запорука демократичного суспільства. Офіційна їх реєстрація забезпечує доступ до державних засобів фінансування. Ми роз'яснюємо процес реєстрації у питаннях і відповідях.

Після пологів жінка упродовж десяти днів, має право вибрати, чи визнавати дитину чи ні, чи взяти на себе відповідальність виростити дитину, чи віддати її до рук італійських інституцій, які знайдуть для неї нову сім’ю.

Більше статей...