Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

Введено обов'язкові знижки на Rc auto для автомобілістів, які встановили в своїх автівках чорну скриньку або пристрої для виявлення алкоголю, а також тих, хто просто дозволив оглянути їх транспортний засіб. Витрати покриватимуться за рахунок страхової компанії.

Часом, італійські органи можуть допустити помилку в транслітерації імені чи прізвища. Що робити в цьому випадку? Яким чином можна підтвердити вашу особу?

В іноземного громадянина, який має дозвіл на проживання з робочих мотивів, можуть виникнути проблеми, якщо він піде або його звільнять з роботи. Бо його перебування на території Італії дозволено лише за наявності робочого контракту. Інша ситуація, якщо  роботу втрачає власник дозволу на проживання, наприклад, з сімейних мотивів. Це жодним чином не вплине на дозвіл на перебування у країні, бо залежить від інших реквізитів (наприклад, родинні стосунки, шлюб).

 

“Закон безпеки” n. 94/2009, що увійшов у дію 8 серпня 2009, запровадив важливі зміни до правил набуття італійського громадянства, зробивши їх більш комплексними. Пропонуємо вам познайомитися із нововведеннями

 Якщо авто припарковане у другому ряду, у забороненому місці,чи на тротуарі і таке інше, після повернення водій може знайти за двірником на лобовому склі бланк штрафу. Проте не в усіх випадках він визнає свою вину.

Більше статей...