Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

Ті, хто володіє чинним дозволом на проживання, можуть безперешкодно перетинати кордони у будь-яку пору року, а ті, хто очікує з квестури першої видачі чи поновлення пермессо, мають певні обмеження.

Італія - країна багата на культурні цінності, омита морями та обласкана гарячим сонцем -найкраще місце для літньої відпустки. Що ж робити якщо тур.оператор не виконав своїх обіцянок, чи надав неповний комплект послуг.

Італійська Конституція визнає незаперечне право найманих працівників на оплачувану відпустку упродовж року, тобто вільний від роботи період для відновлення психічних та фізичних сил

Введено обов'язкові знижки на Rc auto для автомобілістів, які встановили в своїх автівках чорну скриньку або пристрої для виявлення алкоголю, а також тих, хто просто дозволив оглянути їх транспортний засіб. Витрати покриватимуться за рахунок страхової компанії.

Зобов'язання слідувати за працедавцем у відпустку (чи з іншої нагоди), залежить від типу трудових відносин, передусім від того, чи робочим контрактом передбачено проживання у домі роботодавця, чи ні.

 Ідентифікаційна карта (carta d'identità) – це документ, що засвідчує особу, дійсний на території Італії. Вона видається усім іноземцям, зареєстрованим в анаграфічному центрі комуни, яким виповнилося 15 років. Термін її дії складає 10 років. Ідентифікаційна карта недійсна для поїздок за кордон.

Часом, італійські органи можуть допустити помилку в транслітерації імені чи прізвища. Що робити в цьому випадку? Яким чином можна підтвердити вашу особу?

Більше статей...