Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

Домашні працівники, доглядальниці, няні, а також всі інші робітники сектору домашнього господарства, мають право на економічну підтримку передбачену Національним інститутом соціального захисту Італії (INPS).

Мінімальні терміни для подачі заявки про набуття італійського громадянства, на основі шлюбу з громадянином(кою) Італії, залежить від місця проживання подружжя.

В Італії несплата за рахунками призводить до приинення електропостачання у житлові приміщення. Ця міра застосовується за чітко встановленою процедурою.

Ви приїхали в Італії туристом, або у приватній поїздці, скориставшись біометричним паспортом і знайшли роботодавця, готового укласти трудовий контракт. Чи можна звернутися в Квестуру для отримання посвідки на проживання для роботи? Звернемося за роз'ясненнями до експерта.

ISEE (Indicatore della situazione economica equivalente - еквівалентний показник економічної ситуації) - це індикатор рівня прибутків сім'ї. На його основі визначається можливість отримання пільг і соціальних послуг для малозабезпечених.

Більше статей...