Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

А ви знали, що іноземний працівник має право на отримання італійської пенсії в разі, якщо він має право на постійне місце проживання в Італії? Проте робітник втрачає виплачені йому в Італії контрибути у випадку, якщо він повертається на батьківщину. Акумулювати робочий стаж та контрибути можуть лише громадяни тих країн, з якими Італія підписала відповідні договори.

Ті, хто володіє чинним дозволом на проживання, можуть безперешкодно перетинати кордони у будь-яку пору року, а ті, хто очікує з квестури першої видачі чи поновлення пермессо, мають певні обмеження.

Щоб компенсувати вартість польоту та запобігти випадкам, коли не всі пасажирські місця є зайнятими, авіакомпанії часто бронюють більшу кількість квитків, ніж є реальних місць у літаку. Ця практика називається “overbooking” (слово англійського походження, яке означає кількість бронювань, що перевищує кількість реальних пасажирських місць).

Італія - країна багата на культурні цінності, омита морями та обласкана гарячим сонцем -найкраще місце для літньої відпустки. Що ж робити якщо тур.оператор не виконав своїх обіцянок, чи надав неповний комплект послуг.

Більше статей...