Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

Сімейними консультаціями опікуються Aziende Sanitarie Locali (ASL). Вони надають безкоштовну медичну допомогу для захисту здоров’я жінок. Сюди можуть звертатися для отримання соціальної та медичної допомоги та підтримки.
Сімейні консультації безкоштовно опікуються  усіма вагітними жінками, незалежно від того, чи мають вони дозвіл на проживання, а також до певного віку, їх дітьми.

 

Закон № 94 від 2009, так званий «Закон безпеки», вніс значні зміни у нормативи, які регулюють імміграційні процеси, зокрема модифікуючи частину Єдиного закону по імміграції 286 від 1998, що стосується об’єднання сім’ї. Розглянемо детально нові умови запрошення на постійне місце проживання чоловіка/дружину, неповнолітніх дітей та перестарілих батьків.

Сім’я має бути місцем, де кожен знаходить  спокій, безпеку та захист, проте часто трапляється навпаки... Для багатьох вона стає небезпечним місцем насилля та поганого ставлення.

Ура і ще раз ура довгоочікуваній відпустці! Вирвалися, нарешті, із траєкторії, що остогидла, "дім-робота-дім", обмилували підходящу пропозицію в асортиментах улюбленого турагентства, зібрали валізи і скоріше туди - у нову подорож мрії! Нехай не таку екзотичну, як у докризові часи, але однаково привабливу і багатообіцяну

Громадяни іноземних країн, що проживають в Італії і бажають отримати італійське громадянство на основі натуралізації (тобто після тривалого проживання в країні), згідно закону 9 della legge della legge 5 febbraio 1992, n. 91, comma 1, повинні мати рівень річного прибутку не нижчий за визначений мінімум.