Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

В іноземного громадянина, який має дозвіл на проживання з робочих мотивів, можуть виникнути проблеми, якщо він піде або його звільнять з роботи. Бо його перебування на території Італії дозволено лише за наявності робочого контракту. Інша ситуація, якщо  роботу втрачає власник дозволу на проживання, наприклад, з сімейних мотивів. Це жодним чином не вплине на дозвіл на перебування у країні, бо залежить від інших реквізитів (наприклад, родинні стосунки, шлюб).

 

 Якщо авто припарковане у другому ряду, у забороненому місці,чи на тротуарі і таке інше, після повернення водій може знайти за двірником на лобовому склі бланк штрафу. Проте не в усіх випадках він визнає свою вину.

Вартість навчання у вузах Італії для іноземних студентів залежить від декількох факторів: державний чи приватний вуз, місце розташування вузу, факультет, сукупний сімейний річний прибуток.

Часом, італійські органи можуть допустити помилку в транслітерації імені чи прізвища. Що робити в цьому випадку? Яким чином можна підтвердити власну особу?

 

 Види державної допомоги, документи, необхідні для призначення державної допомоги, призначення допомоги та оскарження рішення про її відмову українцями, що тимчасово проживають за кордоном. 

Для початку автономної діяльності будь-якого роду, слід знати низку зобов'язань, передбачених законом. Нижче наведені докладні відомості.