Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

Вартість навчання у вузах Італії для іноземних студентів залежить від декількох факторів: державний чи приватний вуз, місце розташування вузу, факультет, сукупний сімейний річний прибуток.

Ви втратили роботу в Італії і хочете отримати допомогу по безробіттю? Для цього слід надіслати заяву у Національний інститут соціального захисту (Inps). Це можна зробити а посередництва профільних організацій, або самостійно, через сайт організації.

Дозвіл на проживання є документом, який дозволяє іноземцю залишатися в Італії на тривалий період. Запит на його отримання необхідно подати протягом 8 робочих днів з дати перетину її кордону.

А ви знали, що іноземний працівник має право на отримання італійської пенсії в разі, якщо він має право на постійне місце проживання в Італії? Проте робітник втрачає виплачені йому в Італії контрибути у випадку, якщо він повертається на батьківщину. Акумулювати робочий стаж та контрибути можуть лише громадяни тих країн, з якими Італія підписала відповідні договори.

Наймані працівники, які втратили роботу в Італії мають право подати заяву в Національний інститут соціального захисту (INPS) на отримання допомогу по безробіттю.

Більше статей...