Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

 Я легально проживаю в Італії, хотів би поїхати на батьківщину на деякий час. На який час я можу це зробити, не втративши мого дозволу на проживання?

- Назагал, жодних обмежень для подорожей повітряним транспортом під час вагітності не мало б бути. Однак найкраще, якщо ви заздалегідь проконсультуєтеся з вашим лікарем або акушером.

Чи можу я відкрити рахунок у Banca/Posta лише за наявності поштової квитанції про відсилку запиту про перше отримання дозволу на проживання? Чи може зробити це людина, яка перебуває на території країни нелегально?

 Ті, хто бажає придбати чи реконструювати помешкання, і водночас не може чи не хоче одразу сплатити потрібну суму, може сподіватися на позику.

 Ті, хто бажає придбати чи реконструювати помешкання, і водночас не може чи не хоче одразу сплатити потрібну суму, може сподіватися на позику.

А ви знали, що іноземний працівник має право на отримання італійської пенсії в разі, якщо він має право на постійне місце проживання в Італії? Проте робітник втрачає виплачені йому в Італії контрибути у випадку, якщо він повертається на батьківщину. Акумулювати робочий стаж та контрибути можуть лише громадяни тих країн, з якими Італія підписала відповідні договори.

У випадку втрати громадянином України закордонного паспорта під час перебування за кордоном потрібно звертатися до українського посольства чи консульства для отримання посвідчення особи.

Які місця у транспорті є найбезпечнішими і що робити, щоб уберегти життя у надзвичайній ситуації

Любителі тварин, напередодні відпустки, переймаються: як бути з чотирилапим другом? Родичі та друзі взяти пухнастого на кілька тижнів не хочуть, а віддавати в готель для тварин – страшно. А дехто не хоче привезти собі тварину із України. Що робити?