Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

 Я легально проживаю в Італії, хотів би поїхати на батьківщину на деякий час. На який час я можу це зробити, не втративши мого дозволу на проживання?

- Назагал, жодних обмежень для подорожей повітряним транспортом під час вагітності не мало б бути. Однак найкраще, якщо ви заздалегідь проконсультуєтеся з вашим лікарем або акушером.

Чи можу я відкрити рахунок у Banca/Posta лише за наявності поштової квитанції про відсилку запиту про перше отримання дозволу на проживання? Чи може зробити це людина, яка перебуває на території країни нелегально?

Часом, італійські органи можуть допустити помилку в транслітерації імені чи прізвища. Що робити в цьому випадку? Яким чином можна підтвердити вашу особу?

   Італійський закон забороняє депортацію вагітних жінок, навіть якщо вони перебувають у країні нелегально

 Ті, хто бажає придбати чи реконструювати помешкання, і водночас не може чи не хоче одразу сплатити потрібну суму, може сподіватися на позику.

Після досягнення 25- та 45-річного віку особа самостійно вирішуватиме, чи вклеїти фото до паспорта у формі книжечки, чи оформити ID-картку.

   Внесення відомостей про дитину (у тому числі вклеювання фото дитини) до паспорта громадянина України для виїзду за кордон

  Чотирилапий улюбленець, котрий їде у подорож разом із вами, повинен отримати спеціальні дозволи