Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

Яке громадянство матиме дитина, народжена у сім'ї, де мама - українка, а тато - італієц? Що буде, якщо батько не визнає немовля, чи зробить це не одразу після народження?

 Я легально проживаю в Італії, хотів би поїхати на батьківщину на деякий час. На який час я можу це зробити, не втративши мого дозволу на проживання?

- Назагал, жодних обмежень для подорожей повітряним транспортом під час вагітності не мало б бути. Однак найкраще, якщо ви заздалегідь проконсультуєтеся з вашим лікарем або акушером.

 Школярі, яким виповнилося 14 років, мають своєчасно звернутися для оформлення ID-картки.

Існують різні види податкових пільг які можуть призвести до зменшення суми податку на прибуток Irpef. Серед них - Податкові знижки за утримання дітей.

   Деякі дипломи про освіту та закінчення мовних курсів, отримані в Італії, звільняють від тестування, потрібного для виконання інтеграційної угоди. Публікуємо їх огляд.

 У разi втрати/викрадення/порчі або закінчення вільних сторінок у закордонному паспорті Консульський відділ на підставі наявних у заявника документів, у співпраці з вiддiлами паспортної та мiграцiйної роботи УМВС на місцях та керуючись чинним законодавством України, вирішує питання пiдтвердження особи заявника та належностi його до громадянства України для подальшого оформлення таких документів: посвідчення особи на повернення в Україну та паспорт громадянина України для виїзду за кордон

Консульства України в Італії виконують наступні нотаріальні дії:

Відповідно до положень абзацу 1 статті 7 Закону України “Про #громадянство України” від 18.01.2001 року (далі – Закон): особа, батьки або один з батьків якої на момент її народження були громадянами України, є громадянином України.