Вивчаємо закони - Gazeta Ukrainska

Заборона на повернення в країну діє протягом 10 років від дати коли громадянин востаннє залишив територію Італії (її засвідчує штамп у паспорті, який ставиться на митному кордоні або будь-який інший документ, що є доказом виїзду з країни).

  Я працювала в Італії 7 років, повернулась в Україну і через деякий час термін мого дозволу на проживання закінчився. Через декілька місяців я знову повернулась в Італію. Чи можу я поновити свої документи (permesso)?

  Громадяни Італії, яка є членом Європейського Союзу, як і громадяни Ватикану та Сан Марино, в’їжджають в Україну терміном до 90 діб без візи на підставі чинного закордонного паспорта.

Цей тип візи можуть отримати особи, що беруть участь у релігійній діяльності або для ведення церковної або пастирської діяльності на території Італії

Віза для лікування дозволяє приїзд та проживання на короткий або тривалий період на території Італії.

Типи навчальних віз в Італії, реквізити її отримання? Хто може отримати таку візу, куди подати заявку? Роз'яснення Міністерства праці та соціальної політики Італії.

 

Громадяни України активно завозять на територію держави машини на іноземних номерах, і, на підставі тих чи інших прогалин в національному законодавстві, користуються ними без усяких проблем.

З 1 січня 2018 року в Україні діють нові правила на українському кордоні. Ось що треба знати готуючись у дорогу.

Майже в усіх випадках, кінцевою метою еміграції в Європу є працевлаштування, незалежно чи на початку українці переїжджають у ролі студента, як бізнесмена або як наречений/на.