Українська Італія - Gazeta Ukrainska

Прізвище, Ім'я, По батькові: Стадник Анатолій Михайлович

Рік народження: 1958


Місце народження: Не вказано

Географія пошуку: Італія

Давність пошуку: 2005 р.

Шукає: Стадник Валентина ІванівнаШукаю сина. Він поїхав до Італії в 2000р. у місто Санта Марія ла Каріта. Перший рік підтримував із нами зв'язок, а потім - зник. Останній дзвінок - у 2005р. Працював у Неаполі. Цю роботу порадила його дружина, яка працювала там 3 місяці, а потім повернулася додому. Нам стало відомо що він потрапив в аварію, був у лікарні.

Джерело: http://poisk.vid.ru

Сiньйор Луїджі Педутто написав до «Жди меня» iз Салерно. У часи війни він служив у Югославії. Там потрапив у полон і був відправлений у контрацентраційний табору в Австрію, де познайомився з Мокриною Юрзук. Вона так само, як і Луїджі, працювала на фабриці Гланштоф.

Прізвище, Ім'я, по-батькові: Леонтьєв Сергій Анатолійович

Рік народження: 1964

Місце народження: м.Семіпалатінск, Казахстан

Географія пошуку:Італія м. Неаполь

Давність пошуку: 2003

Шукає: Кузнєцова (Леонтьєва) Олена Михайлівна

Від імені родичів шукаємо Леонтьєва Сергія Анатолійовича. Виїхав він
до Італії за туристичною візою у 2002 р. В Україні проживав у м. Нікополь, Дніпропетровської обл.

Часто телефонував додому.Останнє відоме місце проживання - Неаполь, де працював на тимчасових, одноденних роботах. Жив разом із знайомим поляком у старому замку. Зник в 2003-му.

Сергії помітний чоловік, у нього є шрам на подборідді, а на правій нозі немає поршої фаланги на великому і безіменному пальцях.

Прізвище, Ім'я, По батькові: Калуччіні П'єро (Piero Coluccini)

Дата народження: 24.09.1944

Місце народження: Не вказано

Географія пошуку: Італія, м.Піза.

Давність пошуку: 2005

Шукає: Бакдаулетова Ляззат

Звертаюся до вас з надією, щодопоможете мені знайти мого коханого і батька нашого синочка. В
літку2002-го він приїхав з Італії до Казахстану на роботу за контрактом (архітектором). Знайомство наше було романтичним. Він попросив у рідних моєї руки, 24 вересня 2002уми заручилися, незабаром почали жити разом.

6 листопада 2003 у нас народився син, якого він назвав Френком (Калуччіні Френк Пьєрвоич, згідно свідоцтва про народження). Коли робочий контракт закінчився, йому довелося виїхати до Італії. З об'єктивних причин я не змогла поїхати з ним. Наступний контракт у нього був в Україні, м.Донецьк, куди я приїхала з нашим сином. Після закінчення контракту мені довелося повернутися в Казахстан, а йому - до Італії. Після цього він практично щодня телефонував нам. Останній дзвінок був 14 лютого 2005, він привітав мене з днем Валентина, сказав що дзвонить з лікарні, де йому зробили операцію 10 лютого 2005 року, він погано себе почував (була висока температура), тому лікарі забороняли йому розмовляти по телефону.

Після цього не було жодного дзвінка. Багато разів я намагалася з ним зв'язатися, але телефони не відповідали. Довго та безрезультатно намагалася знайти його по інших каналах, аж тратила надію знайти його самостійно. Я дуже сильно переживаю за нього. Де він, чи живий він?! Будь ласка, допоможіть знайти мого коханого і батька моєї дитини.

З його слів я знаю, що у нього є старша сестра і молодший брат, а його мамі 93 роки. Телефони за якими я раніше дзвонила, які зараз не відповідають: +39334335655; +393343358241

Прізвище, Ім'я, по-батькові: Негрій Наталія Сергіївна

Дата народження: 11 лютого 1976


Місце народження: Україна, м. Харків

Географія пошуку: Італія, місто Тревізо або Мессіна

Давність пошуку: 2003 р.

Шукає: Негре Ірина Сергіївна

Я розшукую мою сестру Негрій Наталію Сергіївну. Восени (у листопаді) 2003 року Наталя поїхала зі своєю знайомою до Італії працювати. Все що відомо про мою сестру, знаю з слів цієї знайомої.

Подругу сестри звуть Наталія Андрієвська, вона є громадянкою Італії, її чоловіка звати Йован Мирків, теж громадянин Італії. Саме вона допомогла моїй сестрі зробити документи на виїзд (документи робила в борг). Наталка Андрієвська сама з Харкова, тут у неї живе мама, а в Італії має кафе, куди вона і запрошувала працювати Наташу, мою сестру.

Перший час сестра дзвонила регулярно, говорила що у неї все добре, їй там дуже подобається, робота теж гарна, тільки мову розуміє погано. Пізніше ми отримали переказ від Наталії, висланий Наталією Андрієвською на моє ім'я, з міста Мессіна.

Коли сестра дзвонила востаннє, сказала що перебуває в місті Тревізо. Останній дзвінок був 6 квітня 2005, вона вітала тата з Днем народження (номер телефону з якого телефонувала востаннє +393209518592).

Більше від неї не було жодних звісток. Допоможіть розшукати її! Ви наша надія. Вся наша родина дуже переживає.

Джерело: http://poisk.vid.ru/

Я готую документи на імміграцію до Канади. Під час заповнення анкети вказав, що жив в Італії 1.5 року. Зараз від мене вимагають листа від італійських працедавців із підтвердженням цієї інформації. В цьому мені може допомогти Микола.