Українська Італія - Gazeta Ukrainska

Прізвище, Ім'я, По батькові: Бардіер Марин Георгійович

Дата народження: 23.07.1966 р

Місце народження: Україна, Чернівецька обл.

Географія пошуку: Італія

Давність пошуку: 2003

Шукає: Бардіер (Плешко) Лукреція Іллівна

Шукаємо чоловіка. У січні 2000 р він виїхав на заробітки до Італії. Жодних
вістей нема із липня 2003 р.
 

Прізвище, Ім'я, по батькові: Левченко Сергій Іванович


Дата народження:2.12.1971 р.н.


Місце народження: с.Вашковці Вижницького р-ну Чернівецької обл., Україна


Географія пошуку: Італія, Неаполь, м. Прочіда


Давність пошуку: 2000 р.

Шукає: Левченко Олена Іванівна

Шукаю сина. 21 листопада 2000 виїхав на заробітки до Італії, до Неаполя. Іноді дзвонив, сказав, що вкрали документи. Потім переїхав до пос. Прічіно недалеко від Неаполя. Уже рік уже не дзвонить, ми не маємо жодних звісток про нього.

Прізвище, Ім'я, По батькові: Калуччіні П'єро (Piero Coluccini)

Дата народження: 24.09.1944

Місце народження: Не вказано

Географія пошуку: Італія, м.Піза.

Давність пошуку: 2005

Шукає: Бакдаулетова Ляззат

Звертаюся до вас з надією, щодопоможете мені знайти мого коханого і батька нашого синочка. В
літку2002-го він приїхав з Італії до Казахстану на роботу за контрактом (архітектором). Знайомство наше було романтичним. Він попросив у рідних моєї руки, 24 вересня 2002уми заручилися, незабаром почали жити разом.

6 листопада 2003 у нас народився син, якого він назвав Френком (Калуччіні Френк Пьєрвоич, згідно свідоцтва про народження). Коли робочий контракт закінчився, йому довелося виїхати до Італії. З об'єктивних причин я не змогла поїхати з ним. Наступний контракт у нього був в Україні, м.Донецьк, куди я приїхала з нашим сином. Після закінчення контракту мені довелося повернутися в Казахстан, а йому - до Італії. Після цього він практично щодня телефонував нам. Останній дзвінок був 14 лютого 2005, він привітав мене з днем Валентина, сказав що дзвонить з лікарні, де йому зробили операцію 10 лютого 2005 року, він погано себе почував (була висока температура), тому лікарі забороняли йому розмовляти по телефону.

Після цього не було жодного дзвінка. Багато разів я намагалася з ним зв'язатися, але телефони не відповідали. Довго та безрезультатно намагалася знайти його по інших каналах, аж тратила надію знайти його самостійно. Я дуже сильно переживаю за нього. Де він, чи живий він?! Будь ласка, допоможіть знайти мого коханого і батька моєї дитини.

З його слів я знаю, що у нього є старша сестра і молодший брат, а його мамі 93 роки. Телефони за якими я раніше дзвонила, які зараз не відповідають: +39334335655; +393343358241

Прізвище, Ім'я, по-батькові: Кузовов Роман Миколайович

Дата народження: 22.04.1975


Місце народження: Україна, Луганська обл., Краснодонський р-н, м. Суходільськ

Географія пошуку: Італія

Давність пошуку: Не вказана

Шукає: Григор'єва Ніна Миколаївна

Він поїхав з групою людей на заробітки до Італії, поблизу м. Неаполь. Візи оформляла фірма "Шанс", яка донині існує в м. Псков, пров. Машиністів, д. 5, кв. 12. Там Рому обдурили, пообіцявщи гарантію працевлаштування та житла. 9 березня 2004 він подзвонив з Італії своїй дівчині Олені, сказав, що майже бомжує, грошей немає, добиратися додому буде автостопом. Нажаль Олена вчасно про це не повідомила.

Прізвище, Ім'я, По батькові: Стадник Анатолій Михайлович

Рік народження: 1958


Місце народження: Не вказано

Географія пошуку: Італія

Давність пошуку: 2005 р.

Шукає: Стадник Валентина ІванівнаШукаю сина. Він поїхав до Італії в 2000р. у місто Санта Марія ла Каріта. Перший рік підтримував із нами зв'язок, а потім - зник. Останній дзвінок - у 2005р. Працював у Неаполі. Цю роботу порадила його дружина, яка працювала там 3 місяці, а потім повернулася додому. Нам стало відомо що він потрапив в аварію, був у лікарні.

Джерело: http://poisk.vid.ru

Сiньйор Луїджі Педутто написав до «Жди меня» iз Салерно. У часи війни він служив у Югославії. Там потрапив у полон і був відправлений у контрацентраційний табору в Австрію, де познайомився з Мокриною Юрзук. Вона так само, як і Луїджі, працювала на фабриці Гланштоф.