Українська Італія - Gazeta Ukrainska

Я, Нестерук Андрій Вячеславович прошу допомогти розшукати мою сестру – Нестерук Юлію Вячеславівну 14.08.1980р. народження, паспорт АС 186492 виданий Гурійським РВУМВС України у Волинській обл..

Юлія виїхала за кордон 22.10.2009р. через деякий час перестала давати про себе знати. Люди з якими працювала, кажуть що вона попала під вплив чоловіка під ім’ям Терек (або його ще називають Карло) який забрав у неї документи, гроші і примусово утримує в себе. Останнє місце знаходження цього чоловіка, і можливо Юлії, - (Caronno-Varesino, Via Puccini) біля містечка Varese на півночі Італії. Ми не знаемо де Уляна  знаходиться - сама вона, під час останньої телефонної розмови, не захотіла чи не змогла цього сказати.

Вік: 30 років
Cтатура: худорлява
Зріст: 167 см.
Колір очей: світлий
Колір волосся: русяве
Дата зникнення: не встановлена - вона телфонувала 13.01.2011р, з невідомого номеру.

Оголошення про зникнення Ганни Гаврилюк, що 10 років працює в Італії доглядальницею  було зроблено телевізійною программою «Хто їх бачив?» за заявкою роботодавців жінки. А далі Українською газетою в Італії.

В неділю, 2 січня, у вихідний день, зникла пішла на український базар у районі Ребібія, звідки відправляються автобуси в Україну. Передала  пакунок для сина, і після того – зникла. Її мобільний телефон був вимкнений, а за місцем роботи залишилося усе майно: одяг, документи та дозвіл на проживання.

Наші читачі повідомляють, що тіло Ганни, із слідами насильницької смерті, було знайдено у околицях Риму. В травні її було перевезено та  поховано в Україні. Італійська поліція займається розшуками убивці.


Ганна Гаврилюк в  Україні працювала головною медсестрою пологового бкдинку. Цього року планувала вернутись додому. Не судилося...

Справжня драма розігрується з уроженкою України Крістіною Сарайва, яка проживає в республіці Мозамбік. Дівчина котрий рік намагається знайти свою матір-українку. Для пошуку матері Крістіни представник української громади Мозамбіку Дмитро Яцюк звернувся в Українську газету в Італії. Після публікацій на веб-сторінці та паперовій версії газети, мати Крістіни зателефонувала в редакцію...

Прізвище, Ім'я, По батькові: Шевцов Володимир Анатолійович

Рік народження: 1964

Місце народження: Не вказано

Географія пошуку: Італія, м. Помпеї

Давність пошуку: 2005р.

Шукає: Шевцова Світлана Степанівна

Шукаю сина, який виїхав на заробітки до Італії. Він регулярно дзвонив до червня 2005 р., обіцяв на новий рік приїхати додому. Тепер його мобільний відповідає італійською мовою, яку ми не розуміємо, а від син звісток нема.

   Ярославцев Валерій Павлович (з Очакова Миколаївської області) розшукує, для поновлення родинних зв’язків, сестру Степанову Маргариту Євангелівну 03.09.34 р.н., що проживала в Катанії на Сицилії.

Її дочка Олена вийшла заміж за італійця Маттео, має двох дітей-близнюків Андреа та Маріо, яким зараз приблизно 9-10 років. Адреса Маргарити загубилася, та залишилася фото.