Українська Італія - Gazeta Ukrainska

Прізвище, Ім'я, По батькові: Шевцов Володимир Анатолійович

Рік народження: 1964

Місце народження: Не вказано

Географія пошуку: Італія, м. Помпеї

Давність пошуку: 2005р.

Шукає: Шевцова Світлана Степанівна

Шукаю сина, який виїхав на заробітки до Італії. Він регулярно дзвонив до червня 2005 р., обіцяв на новий рік приїхати додому. Тепер його мобільний відповідає італійською мовою, яку ми не розуміємо, а від син звісток нема.

Справжня драма розігрується з уроженкою України Крістіною Сарайва, яка проживає в республіці Мозамбік. Дівчина котрий рік намагається знайти свою матір-українку. Для пошуку матері Крістіни представник української громади Мозамбіку Дмитро Яцюк звернувся в Українську газету в Італії. Після публікацій на веб-сторінці та паперовій версії газети, мати Крістіни зателефонувала в редакцію...

    Прізвище, Ім'я, по-батькові: Вопітаннік / Рудницька / Анжела Олегівна

Рік народження: 1968

Місце народження: Україна, м. Івано-Франківськ

Географія пошуку: Італія, м. Неаполь

Давність пошуку: 2002р.

Шукає: Рудницька Зоя Аверьяновна

Шукаю онуку Анжелу, поїхала вона з дому  м. Неаполь, на заробітки
в 1999 році. Працювала в піцерії. У 2000 р. я отримала від Анжели гроші, в 2001 р. був ще один переказ. Останній раз Анжела телефонувала у 2002 р. Я виховую сина Анжели - Артура 1989 р.н. Батько хлопчика позбавлений батьківських прав.

   Ярославцев Валерій Павлович (з Очакова Миколаївської області) розшукує, для поновлення родинних зв’язків, сестру Степанову Маргариту Євангелівну 03.09.34 р.н., що проживала в Катанії на Сицилії.

Її дочка Олена вийшла заміж за італійця Маттео, має двох дітей-близнюків Андреа та Маріо, яким зараз приблизно 9-10 років. Адреса Маргарити загубилася, та залишилася фото.

Я – Євгеній Ботурчук, із Нікополя Дніпропетровської області, студент КНУ ім. Т.Г. Шевченко. Влітку 2009 р. мене побили  п'яні азербайджанці. Після цього пролежав у комі 31 день. Зараз – відновлюю моє здоров’я. Дуже хотів би знайти жінку, яка мені тоді допомагала. Вона може й не знати, що я живий.