Українська Італія - Gazeta Ukrainska

Допоможіть будь-ласка знайти Олександра Барієва 1984 року народження, родом з Каховки, Херсонської області, поїхав на заробітки до Італію. Про нього нічого не відомо із квітня 2011 року. Наперед вдячні.

Дата народження: 05 квітня 1984 р.

Вік: 27 років
Cтатура: середня

Зріст: 167 см.
Колір очей: сірий
Колір волосся: русяве
Дата зникнення: липень 2011

Останнє відоме місце перебування: Isola di capo Rizzuto, провінція Crotone

Любов Дуброва

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прізвище, Ім'я, По батькові: Бреднев Дмитро Геннадійович

Рік народження: 1965

Місце народження: Не вказано

Географія пошуку: Італія, Неаполь, с.Кончелло, Сицилія

Давність пошуку: 2000 р.

Шукає: Бреднева В.А.

Шукаю сина. Після того, як почала його шукати 2003 р. пійшли відомості, що його бачили на Сицилії, документів у нього немає. Він поїхав до Італії за туристичною путівкою 8.10.2000 р. Два рази телефонував, а потім перестав. Спочатку був у м. Неаполь, працював у с. Кончелло на збиранні тютюну. Його знайомий, Спаденко Федір працює там до цього часу. Зверталася до різних інстанцій, відповіді немає.

Закордонний паспорт: Бреднев Дмитро Геннадійович, № АН 556712 від 27.06.2000, виданий в м.Миколаєві, Україна.

Оголошення про зникнення Ганни Гаврилюк, що 10 років працює в Італії доглядальницею  було зроблено телевізійною программою «Хто їх бачив?» за заявкою роботодавців жінки. А далі Українською газетою в Італії.

В неділю, 2 січня, у вихідний день, зникла пішла на український базар у районі Ребібія, звідки відправляються автобуси в Україну. Передала  пакунок для сина, і після того – зникла. Її мобільний телефон був вимкнений, а за місцем роботи залишилося усе майно: одяг, документи та дозвіл на проживання.

Наші читачі повідомляють, що тіло Ганни, із слідами насильницької смерті, було знайдено у околицях Риму. В травні її було перевезено та  поховано в Україні. Італійська поліція займається розшуками убивці.


Ганна Гаврилюк в  Україні працювала головною медсестрою пологового бкдинку. Цього року планувала вернутись додому. Не судилося...

Справжня драма розігрується з уроженкою України Крістіною Сарайва, яка проживає в республіці Мозамбік. Дівчина котрий рік намагається знайти свою матір-українку. Для пошуку матері Крістіни представник української громади Мозамбіку Дмитро Яцюк звернувся в Українську газету в Італії. Після публікацій на веб-сторінці та паперовій версії газети, мати Крістіни зателефонувала в редакцію...

Я, Нестерук Андрій Вячеславович прошу допомогти розшукати мою сестру – Нестерук Юлію Вячеславівну 14.08.1980р. народження, паспорт АС 186492 виданий Гурійським РВУМВС України у Волинській обл..

Юлія виїхала за кордон 22.10.2009р. через деякий час перестала давати про себе знати. Люди з якими працювала, кажуть що вона попала під вплив чоловіка під ім’ям Терек (або його ще називають Карло) який забрав у неї документи, гроші і примусово утримує в себе. Останнє місце знаходження цього чоловіка, і можливо Юлії, - (Caronno-Varesino, Via Puccini) біля містечка Varese на півночі Італії. Ми не знаемо де Уляна  знаходиться - сама вона, під час останньої телефонної розмови, не захотіла чи не змогла цього сказати.

Вік: 30 років
Cтатура: худорлява
Зріст: 167 см.
Колір очей: світлий
Колір волосся: русяве
Дата зникнення: не встановлена - вона телфонувала 13.01.2011р, з невідомого номеру.

Прізвище, Ім'я, По батькові: Шевцов Володимир Анатолійович

Рік народження: 1964

Місце народження: Не вказано

Географія пошуку: Італія, м. Помпеї

Давність пошуку: 2005р.

Шукає: Шевцова Світлана Степанівна

Шукаю сина, який виїхав на заробітки до Італії. Він регулярно дзвонив до червня 2005 р., обіцяв на новий рік приїхати додому. Тепер його мобільний відповідає італійською мовою, яку ми не розуміємо, а від син звісток нема.