Українська Італія - Gazeta Ukrainska

Справжня драма розігрується з уроженкою України Крістіною Сарайва, яка проживає в республіці Мозамбік. Дівчина котрий рік намагається знайти свою матір-українку. Для пошуку матері Крістіни представник української громади Мозамбіку Дмитро Яцюк звернувся в Українську газету в Італії. Після публікацій на веб-сторінці та паперовій версії газети, мати Крістіни зателефонувала в редакцію...

   Ярославцев Валерій Павлович (з Очакова Миколаївської області) розшукує, для поновлення родинних зв’язків, сестру Степанову Маргариту Євангелівну 03.09.34 р.н., що проживала в Катанії на Сицилії.

Її дочка Олена вийшла заміж за італійця Маттео, має двох дітей-близнюків Андреа та Маріо, яким зараз приблизно 9-10 років. Адреса Маргарити загубилася, та залишилася фото.

Я – Євгеній Ботурчук, із Нікополя Дніпропетровської області, студент КНУ ім. Т.Г. Шевченко. Влітку 2009 р. мене побили  п'яні азербайджанці. Після цього пролежав у комі 31 день. Зараз – відновлюю моє здоров’я. Дуже хотів би знайти жінку, яка мені тоді допомагала. Вона може й не знати, що я живий.

    Прізвище, Ім'я, по-батькові: Вопітаннік / Рудницька / Анжела Олегівна

Рік народження: 1968

Місце народження: Україна, м. Івано-Франківськ

Географія пошуку: Італія, м. Неаполь

Давність пошуку: 2002р.

Шукає: Рудницька Зоя Аверьяновна

Шукаю онуку Анжелу, поїхала вона з дому  м. Неаполь, на заробітки
в 1999 році. Працювала в піцерії. У 2000 р. я отримала від Анжели гроші, в 2001 р. був ще один переказ. Останній раз Анжела телефонувала у 2002 р. Я виховую сина Анжели - Артура 1989 р.н. Батько хлопчика позбавлений батьківських прав.

Прізвище, Ім'я, По батькові: Бардіер Марин Георгійович

Дата народження: 23.07.1966 р

Місце народження: Україна, Чернівецька обл.

Географія пошуку: Італія

Давність пошуку: 2003

Шукає: Бардіер (Плешко) Лукреція Іллівна

Шукаємо чоловіка. У січні 2000 р він виїхав на заробітки до Італії. Жодних
вістей нема із липня 2003 р.