Українська Італія - Gazeta Ukrainska

Будь ласка допоможіть знайти Витвицьку (Трохименко) Людмилу Володимирівну 10.08.1964 року народження, яка працювала у м.Римі. Вісток про неї нема із серпня 2009. Людмила(Люся) приїхала до Риму в 2004 році, дозволу на проживання у неї не було. Розшукують її рідні, мати, дочка и син. В Україні вона проживала за адресою: Львівська обл. Стрийський р.н с.Кавсько. Будем вдячні за допомогу.

Востаннє Євгенія Юркевич телефонувала з Рима до своїх рідних в Озерну Зборівського району ще 27 квітня 2008 року. Відтоді минуло п’ять років очікувань і пошуків, та, на жаль, досі нема навіть найменшої звістки про її місцезнаходження.

   Батьки шестирічної Юлії-Валентини Іанні розлучені. 3 жовтня 2011 року батько викрав у матері з Акведольче, що поблизу Мессіни, наперекір суду неповнолітніх, що постанов про те, що дівчинка повинна повернутися із мамою в Україну.

Прізвище, Ім'я, по-батькові: Долженко Олена Олексіївна

Рік народження: 1975

Місце народження: Україна, Харківська обл. м. Балаклія

Географія пошуку: Італія

Давність пошуку: 2000

Шукає: Хаяурі (Каратаєва) Ніна Валентинівна

Я розшукую дочку з якою
зв'язок обірвався у 2000 році. Вона проживала в Італії в цивільному шлюбі з Албано П'єро. Має сина Алесіо 1997 року народження. Останній мой лист повернувся без відповіді у 2000 році з поміткою, що адресат вибув. Справжнє місцезнаходження моєї дочки мені не відомо. Величезне прохання надати допомогу в розшуку.
Заздалегідь вдячна!