Українці у Венеції чудово відсвяткували День матері - Gazeta Ukrainska

Громада

Масштабне святкування Дня матері у Венеції передбачало богослужіння, святковий концерт та українську забаву.

 

13 травня 2018 року в італійському місті Венеція відбулося традиційне святкування Дня матері. Урочистість розпочалася зі Служби Божої латинського обряду в храмі Cвятого Антонія, яку відслужив місцевий італійський священик у співслужінні з о. Ярославом Чайківським. Після богослужіння відбувся святковий концерт та українська забава, пише Інформаційний ресурс УГКЦ.

У концерті, приуроченому до Дня матері, взяли участь діти української школи Святого Марка м. Венеції та представники українських громад Тревізо та Феррари. Ведучими концертної програми були Володимир Крамар та Ольга Матеїк. Особливими гостями концерту стали дует «Писанка» з України.

Після концерту всі присутні мали змогу смачно почастуватися та поспівати народних пісень. Опісля відбувся розіграш традиційної лотереї, учасники якої мали змогу виграти цінні призи. Впродовж святкування відбувалися також ярмарок-виставка українських виробів і вишиванок та майстер-класи для дітей.

Цьогорічне святкування Дня матері у Венеції, організоване о. Ярославом Чайківським, капеланом громад Венеції та Тревізо, відбулося вже вшосте.

 

Прес-служба УГКЦ в Італії

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

 Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.