Українська Італія - Gazeta Ukrainska

Максим Продан із села Рингач вперто прямує до своєї мрії – стати чемпіоном світу з боксу. У 23 роки Максим здобув багато перемог, і не лише у боксі. Його життя – це приклад віри в себе, в свої сили та жаги до нових висот.

Відомий український діяч, підприємець і меценат Кириченко Владислав провів паралель між українськими і польськими заробітчанами. Засновник мистецької агенції «Наш Формат» закцентував на безглуздості фінансових вкладень, які українські заробітчани здійснюють після довгих років роботи за кордоном.

 

___________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 Затриманий в Італії за підозрою у вбивстві італійського фоторепортера Андреа Роккеллі на Донбасі у 2014 році бієць Нацгвардії Віталій Марків має подвійне громадянство.

Про різні культурні події домовилися протягом візиту в Італію члени офіційної полтавської делегації, що відвідали міжнародний фестиваль в італійському місті Джавера-дель-Монтелло.

Ми розповімо про жінку, яка ще в юному віці втратила найрідніших і у свої тридцять багато встигла пережити й побачити. Але, що найважливіше, не позбулась ні жаги до життя, ні відваги, ні ентузіазму. Називаючи себе дуже щасливою, вона охоче змінює професії, міста, впевнено відправляється на пошуки незабутніх вражень.

Більше статей...