Українська Італія - Gazeta Ukrainska

Паломництво до прокатедрального собору Святої Софії в Римі з нагоди візиту Святішого Отця Франциска відбудеться  28 січня 2018. Отець Марко Семеген, голова товариства СВ. Софія, повідомив правила та програму заходу.

28 січня Франциск відвідає прокатедральний собор Святої Софії в Римі та зустрінеться з українськими мігрантами в Італії. Візит Понтифіка відбудеться на запрошення Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава.

Декілька днів тому італієць Бруно Валло на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук поділився відео, де на одній із вулиць столиці Італії молода дівчина виконує оперну партію. Як повідомляє «Ulvovi.info», за декілька днів відео встигло набрати вже понад 16 мільйонів переглядів, 150 тисяч вподобань та понад 504 тисячі поширень серед людей. Це майже рекордна кількість для відео такого плану.

Святіший Отець Франциск відвідає прокатедральний собор Святої Софії в Римі та зустрінеться з українськими мігрантами в Італії. Візит Понтифіка відбудеться на запрошення Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ.

Більше статей...