Українська Італія - Gazeta Ukrainska

Фестиваль має на меті сприяти популяризації української культури різних жанрів на території Італії серед української діаспори, італійського населення та іноземних громад. Створювати імідж України як країни з різноманітною та багатою, сучасною та старовинною культурою.

Метою зустрічі є формування молодіжної політики та розвитку громадського суспільства за межами суспільства, створення сприятливих умов для співпраці громадських організацій, культурного та соціального розвитку молоді, створення позитивного іміджу та сприяння інтеграції українців у європейське середовище. 

Одеський гросмейстер Андрій Сумець виграв міжнародний турнір "20° Festival Internazionale Scacchistico di Triste", що фінішував в італійському Трієсті, повідомляє УНН з посиланням на спільноту "Українські шахи".

Український вокаліст Вадим Даньшин став учасником Ювілейного фестивалю старовинної музики в м. Урбіно (Італія). Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» підтримав співака, надавши подорожній грант для поїздки в Італію.