Українська Італія - Gazeta Ukrainska

Рим 2008. У Римі  відбулося нагородження журналістів, які долучилися до висвітлення життя українців в Італії, знайомили італійських читачів із Україною, брали участь у житті громади та зміцненні інтернаціональних зв’язків.

Під час поїздки українських правників Європою, відбулася ознайомча зустріч із головами Апеляційного суду Італії

До чудотворної ікони Почаївської Божої Матері молися українці в Італії та й усі охочі у Мілані та Римі
Ікона спочатку побувала у Мілані, а 24-27 грудня її можна було побачити у Римі: спершу у храмі святителя Миколая чудотворця, а потім - у храмі святої великомучениці Катерини, розповідають в УПЦ.
- Знаю, що віруючих там збирається більше, ніж на Пасху. Люди тягнуться до святині, - розповідає архієпископ Тернопільський і Кременецький УПЦ Сергій. - Для наших людей в Італії  це - радість небесна. Вони живуть святинею, вірою у чудо, що Матір Божа прийде до них.
Нагадаємо, що чудотворна ікона Богородиці з Почаєва мандрує усім світом і вже побувала у Канаді.

Болонія: 5 вересня 2008. Хто він, наш співвітчизник, Юрій Котермак, який обрав собі за псевдонім ім’я рідного міста, - Дрогобич? У стінах Болонського університету він пройшов шлях від студента до ректору закладу, приїхавши на навчання до Болонії після присудження магістерського ступеня, філософського факультету, Ягелонського університету у Кракові. Бо далеко за межами Італії були відомі болонські медики, астрономи та філософи. Звідусіль приїжджали юнаки за освітою у славетнішому навчальному закладі Європи.