Українська Італія - Gazeta Ukrainska

Українсько-італійська культурна асоціація «Калина» та асоціація АРЧІ у місті Салерно 16 листопада 2008 року провели Другий інтернаціональний фестиваль українсько-італійської пісні «Без кордонів».

Генеральне консульство України в Мілані завершило низку меморіальних заходів в рамках міжнародної акції „Незгасима свічка”, присвяченої вшануванню 75-ї річниці Голодомору в Україні в 1932-1933 рр.

У Ватикані (Рим, Італія), у палаці "Канчелярія", відкрилась виставка "Велика цивілізація Старої Європи: Кукутень-Трипілля (VI-III тис. до н.е.)".

Удруге у столиці регіону Кампанія зібралися артисти з різних країн, аби помірятися мистецькими силами на фестивалі “Слов’янський базар у Неаполі”.

Вистава театру Ера Реджо Емілія про українських жінок, що змушені емігрувати на чужину і, потрапивши у тенета нелегальної праці, щоденно боротися за гідне життя. «Grido silenzioso - Non sono un’eroina» («Безмовний крик – Я не герой») ставить перед глядачами чимало запитань. Прем’єра відбулася на сцені Соціального центру Tnt у Реджо Емілії, а відтак у Рімні, Болонії та інших містах.