Українська Італія - Gazeta Ukrainska

Для того, щоб українські заробітчани могли вільно інвестувати в українську економіку, а держава могла вести відповідну статистику, необхідно законодавчо забезпечити права українців, що працюють за кордоном, заявив голова Держкомпідприємництва в інтерв'ю для «Дзеркала тижня».

Світові зірки "Ла Скала" представлять в Україні нову концертну програму. Про це в прес-центрі РБК-Україна заявила міжнародна оперна співачка "Ла Скала" Етері Ламоріс.

У Великодні свята в місті Тревізо (регіон Венето) відбулася святкова Літургія та освячення Паски за участі заробітчан з України. Отець Олексій Саранчук привітав усіх з Великодніми святами. Побажав миру й щедрот усім українцям, кому доводиться бути далеко від рідних домівок. Про це повідомила сьогодні, 6 квітня, власкорові ЗІКу член Міжнародної організації журналістів, уродженка Яворова Львівської області, членкиня української діаспори в Італії Олена Канарчик.

З її слів, священик запросив на святкування Юрія Журавля, який очолює громадську правозахисну організацію «Оберіг».

У суботу Богослужіння для українців проводилися також у містах Сан Дона і Конельяно. А завершальною стала Служба Божа у Венеції.

http://www.zik.com.ua

Дводенний семінар, присвячений ходу реалізації спільного італійсько-українського проекту допомоги так званим "соціальним сиротам" - дітям, чиї батьки працюють за кордоном, - завершився сьогодні у Римі.