Українська Італія - Gazeta Ukrainska

Люди їдуть за кордон переважно для того, щоби заробити гроші на якийсь масштабний проект – освіту для дітей, зведення будинку. Зазвичай планують затриматися на рік-два, однак часто залишаються на десятиліття, а то й довше. Багато хто не повернувся і досі.

Активісти української спільноти влаштували акцію протесту під стінами італійського парламенту в Римі. Українці вимагали чесного розслідування у справі арештованого нацгвардійця Віталія Марківа.

 

Руслан лазарев поїхав до Італії вивчати мистецтво високої моди і протягом 15-ти років здобував кравецьку майстерність у кращих вчителів. З самоучки Руслан перетворився на майстра, який мав за честь змагатися у престижному конкурсі італійських кравців та працювати у столицях світової моди Римі та Мілані.

Уродженка Луганська Валерія Радкевич з'явилася на обкладинці випуску Playboy в Італія у березні 2017 року. Тепер ця обкладинка може стати найкращою в країні.

Італійський скульптор Армандо Лекка отримав державну нагороду України - орден "За заслуги" ІІІ ступеня - за виготовлення пам’ятника жертвам Голодомору 1932-33 рр. в Україні, встановленого на італійському острові Сардинія у місті Кальярі.