Українська Італія - Gazeta Ukrainska

   Вiолета Гребельник народилася в Киевi, закiнчила Кийiвський медичний Iнститут та медичний факультет Римського Унiверситету  "La Sapienza", кандидат медичних наук по спецiальностi неврологiя. На Українi працювала лiкарем, а згодом науковцем в одному з провiдних закладiв Академiї наук. В 2000 роцi доля закинула її в Iталiю. Зараз я проживаю недалеко вiд  Риму в мiстечку Genzano di Roma і працюю лiкарем в приватнiй клiнiцi. Маю доньку Ульяну 10 рокiв, яка в цьому роцi закiнчуйе iталiйську елементарну школу.

   Здравствуйте! Я пишу эти строки в час тяжелейших испытаний для украинского народа, когда решается судьба вашей многострадальной страны. Аннексировав Крым,российский имперский монстр не успокоился, а продолжает, жадно облизываясь, смотреть на юго-восток Украины.

   Здравствуйте! В связи с последними событиями в Крыму,который преступное руководство России не оставляет планы аннексировать путём вооружённой агрессии под предлогом "защиты" русскоязычного населения полуострова, я написал стихотворение,которое хочу предложить вашему вниманию. Дай вам Бог твёрдости духа и сил выдержать очередное испытание в своей истории! Слава Украине!

   Життя – то дивна річ. Іноді воно заплутує людські долі в такий міцний клубок, що потім годі його розплутати. Ті труднощі та перешкоди на шляху до власного щастя, які здолала проста дівчина Марія, а також її незламна сила духу, можуть стати корисним прикладом у хвилину невпевненості чи розгубленості. Зараз вона вже бабця, яка й досі сповнена життєвою силою й снагою, але її очі не приховують того, що довелось колись витримати і пережити з піднятою головою.

   Від Трьохсвятительської йдемо над Дніпром. Я і мій друг-революціонер. У нього на плечі жовто-блакитний прапор, на голові мотоциклетна каска, в руці бейсбольна бита. Я посміхаюся: «Ти на війну зібрався?». А він: «Тут і є війна». Говорить цілком серйозно. Поряд жінка, яка вигулює собаку, дивиться, а тоді плює: «Нацистскіє сукі!». Мовчимо. Що відповісти? Як кажуть, було би смішно, якби не було так страшно.

   Невже, Пане Путін, у своєму намаганні захистити царя-сусіда, який падає долі од кинутого в нього курячого яйця і який приніс у жертву своїм диктаторським амбіціям життя і здоров’я тисяч людей, як і добросусідські відносини двох народів?