Українська Італія - Gazeta Ukrainska

   Пані Оксана Шаварська в статті «Хвилинна слабість Путіних» задає питання: «Що було би з українцями, росіянами і не тільки, якби в ту саму, знакову для людства ніч, у Марії Іванівни, мами Володі Путіна, розболілась голова?

   Минулого тижня у Львові одна по одній відбули одразу дві великі діаспорянські події: спершу Світовий конгрес українців, а потім і Міжнародний конгрес діаспори. Те, як приймали тут «канадійських вуйків і стриків» і як вони самі «тутка» поводилися навіяло кілька рефлексій авторові «Z» Остапу ДРОЗДОВУ

   Після катастрофи авіалайнера Малайзійських авіаліній «БОЇНГ 777» МН 17 і загибелі 298 його пасажирів і членів екіпажу реакція світу не забарилась. Що ми тільки не почули від політиків і журналістів на адресу Путіна: «…Тепер Путін у повній мірі «показав своє жахливе обличчя»...Тепер Путін у повній мірі «показав своє страшне обличчя»… Тепер Путін у повній мірі «показав своє вороже обличчя»…».

   Вже кілька років сиджу тут у «золотій клітці» – дають їсти і пити, ще й платять щомісяця. Але сиджу, звичайно, не сама, зі мною літня італійська сеньйо­ра, яку треба доглядати. Клітка завжди відкрита, можеш вилетіти, коли захочеш, але, пересилюючи себе, знову залишаюся тут ще на якийсь час з надією, що вдома, на Україні, після виборів щось покра­щиться, щось проясниться. Навіть якщо й ні, то сидіти тут довго не маю наміру.

Більше статей...