Українська Італія - Gazeta Ukrainska

   "День Виборів в Мілані для нас перетворили в суцільне випробування" - згадують виборці. Публікуємо скаргу із збереженням стилю автора.

   Для нас день виборів Президента було святом, та через висуацію що складася на дільниці, наполягаємо на внесенні відповідних змін до законодавства України з метою збільшення кількості виборчих дільниць за кордоном. Також вимагаємо розслідування факту відсутності належних умов для проведення виборчого процесу на закордонній виборчій дільниці у м. Мілан

   Вiолета Гребельник народилася в Киевi, закiнчила Кийiвський медичний Iнститут та медичний факультет Римського Унiверситету  "La Sapienza", кандидат медичних наук по спецiальностi неврологiя. На Українi працювала лiкарем, а згодом науковцем в одному з провiдних закладiв Академiї наук. В 2000 роцi доля закинула її в Iталiю. Зараз я проживаю недалеко вiд  Риму в мiстечку Genzano di Roma і працюю лiкарем в приватнiй клiнiцi. Маю доньку Ульяну 10 рокiв, яка в цьому роцi закiнчуйе iталiйську елементарну школу.

   Життя – то дивна річ. Іноді воно заплутує людські долі в такий міцний клубок, що потім годі його розплутати. Ті труднощі та перешкоди на шляху до власного щастя, які здолала проста дівчина Марія, а також її незламна сила духу, можуть стати корисним прикладом у хвилину невпевненості чи розгубленості. Зараз вона вже бабця, яка й досі сповнена життєвою силою й снагою, але її очі не приховують того, що довелось колись витримати і пережити з піднятою головою.

   25 травня – відбулися дочасні вибори президента України. В міському транспорті по дорозі на дільницю у Мілані наших земляків видно здалеку, не посоромилися одягнути вишиванки. Перед Генконсульством море людей: кількість зареєстрованих складала 11253 виборця. Черга Стоїть кілометрова. Нічого, ми сильні, ми зможемо проголосувати!

   Здравствуйте! Я пишу эти строки в час тяжелейших испытаний для украинского народа, когда решается судьба вашей многострадальной страны. Аннексировав Крым,российский имперский монстр не успокоился, а продолжает, жадно облизываясь, смотреть на юго-восток Украины.