Українська Італія - Gazeta Ukrainska

   Фільм українського режисера Ахтема Сейтаблаєва «Хайтарма» переміг у номінації «Найкращий повнометражний фільм» на кінофестивалі в італійському місті Трієст. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав сам А. Сейтаблаєв.

   Синьйор Луїджі не вважає себе аж таким багатим. Хоч на престижній вулиці Петрарка , серед крислатих пальм, над прірвою висоєчієччієить і його чудова двоповерхова вілла. А біля неї на п’ятачку, ніби сторожові пси, стоять дорогі легкові авта. Так і здається, що вілла разом з автами ось-ось полетить у кількаметрову бурхливу безодню. А там, внизу, восени і сльотливою зимою вдень і вночі піниться, клекоче море. Солені хвилі, ніби язиком вилизують, полірують до блиску гранітну скелю. Страшно? Але синьйору Луїджі не страшно. Під монотонну музику бурхливих хвиль, він завжди відпочиває на терасі, у своєму плетеному кріслі та згадує прожиті роки.

   Пані Оксана Шаварська в статті «Хвилинна слабість Путіних» задає питання: «Що було би з українцями, росіянами і не тільки, якби в ту саму, знакову для людства ніч, у Марії Іванівни, мами Володі Путіна, розболілась голова?