Світ - Gazeta Ukrainska

Після бездарного програшу чемпіонів світу-2006 італійців команді Словаччини, що спричинив ганебний виліт Скуадри Адзурри з чемпіонату світу, всю провину на себе взяв тренер команди Марчело Ліппі. Так вважають і уболівальники, але футболісти збірної стали на захист свого наставника.

Основний голкіпер збірної Італії Джанлуїджі Буффон точно пропустить матчі групового етапу чемпіонату світу з футболу-2010, що залишися, проти Нової Зеландії і Словаччини. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Контракт із Пьєрлуіджі підписаний на два роки. Завдання Колліни - створити в Україні суддівську систему, яка випускатиме професійних і підготовлених арбітрів, які матимуть високий рівень довіри.

Італієць повідомив, що підготовка суддів буде абсолютно всебічною. Так, їх тренуватимуть і атлетично, аби ті встигали за всіма подіями на полі, і психологічно, щоб була стійкість до стресових ситуацій. До того ж кожен рефері крім знання правил гри, матиме глибоке розуміння самого футболу.

Повністю прибрати суддівські помилки Коліна не обіцяє, але суттєво зменшити їхню кількість береться. Італієць зазначив, що тепер тільки українські арбітри судитимуть всі національні матчі будь-якого рівня, ну і про будь-який тиск на рефері не може бути й мови. Не буде обмежень та утисків і у самого Пьєрлуіджі.