Світ - Gazeta Ukrainska

Італійський перукар Джозеппе Ассольві дав майстер-клас у Києві. Його називають найпристраснішим перукарем у світі. Стриже під музику. Користується тільки ножицями і електробритвою. Носить довгі чорні спідниці, високі чоботи і чорну бандану на голові.

Незважаючи на те, що Італія не асоціюється з шоколадом, як, наприклад, Швейцарія, але саме там існує знаменита шоколадна фабрика Perugina, відкрита в 1907 році, де виробляють улюблені багатьма цукерки Baci Perugina ("Перуджінскі поцілунки"). Крім "поцілунків", місто Пердуджа знаменита щорічним фестивалем шоколаду Eurochocolate, найбільшим заходом такого роду в Італії.

Італійська Флоренція була визнана європейською гастрономічною столицею. Цього звання місто удостоїлося за підсумками соціологічного дослідження за участю кількох тисяч мандрівників.

Найсильніший дощ з грозою обрушився на столицю Італії Рим. У результаті опинилися затопленими багато кварталів історичного центру міста, туристи здійснюють прогулянки по коліно у воді. Мер Рима Джанні Алеманно звернувся до уряду з проханням оголосити тут надзвичайний стан у зв'язку зі стихійним лихом. Він порівняв подію в столиці з землетрусом.

Італійці відомі своєю прискіпливістю до особистої гігієни та чистоти й порядку власних помешкань. Не дивно, що саме на Апеннінах чи не найбільше в Європі користуються хімічними засобами для миття. Але рідко хто замислюється, наскільки обтяжливо це часом позначається на здоров’ї, довкіллі та, зрештою, на гаманці. Так в Італії поширюється ідея повернення до бабусиних рецептів приготування прального порошку і навіть зубної пасти.

 

Побачивши щирі сльози радості на очах безтурботних італійців, їхні молитви й пелюстки троянд, які сипалися з вікон на процесію, волію повірити в чудеса... Навіть якщо їх творять люди. Тим більше – в Неаполі

Більше статей...