Світ - Gazeta Ukrainska

Макарони, піца, футбол, Ватикан, гондоли... - це Італія, де працює безліч українців. Але вони лише працюють. Заробляють ж справжні гроші зовсім інші люди. 5 найбагатших італійців зараз у рейтингу.

Італійський виробник одягу Benetton відкликав рекламний плакат із поцілунком Папи Римського та мусульманського імама після протестів Ватикану. Практично всі рекламні кампанії цього бренду опинялися в центрі скандалів.

Проливні дощі, що не припиняються в декількох регіонах Апеннінського півострова з 26 жовтня, призвели до людських жертв. На півдні Лігурії та півночі Тоскани загинули 9 чоловік, близько 12 числяться зниклими безвісти.

Італійський перукар Джозеппе Ассольві дав майстер-клас у Києві. Його називають найпристраснішим перукарем у світі. Стриже під музику. Користується тільки ножицями і електробритвою. Носить довгі чорні спідниці, високі чоботи і чорну бандану на голові.

Тоді як міжнародні агентства знижують кредитні оцінки Італії, застерігаючи її від можливого дефолту, високий рейтинг країни тримає сфера моди і дизайну. Італійські та й світові бренди високої моди реєструють суттєве збільшення прибутків. Тож за часів кризової лихоманки ринок розкішних товарів процвітає. Які на це причини? Чи так триватиме і далі?