Світ - Gazeta Ukrainska

Роберто Савіано, італійський журналіст, який описав діяльність клану Камора у своєму романі-репортажі, погодився дати інтерв‘ю euronews щодо арешту ватажка мафії Камора Мікелє Заґарія.

Європейська країна в мініатюрі стоїть на колишньому кукурудзяному полі неподалік міста Тяньцзинь, що на північному сході країни.

Потоком багнюки накрило увечері вівторка 4 людей на півдні Сицилії. 3 із них знайшли мертвими у середу – 10-річного хлопчика, чоловіка 55 років та його сина 25 років. Четверту жертву – 24-річну дівчину, врятували пожежники.

Суд Мілана визнав винним і засудив бразильського півзахисника Атлетіко Мінейро Мансіні на 32 місяці тюремного ув'язнення за зґвалтування.
Інцидент стався в 2010 році, коли 31-річний футболіст виступав на правах оренди за Мілан. Після вечірки у своготодішнього одноклубника Роналдіньйо бразилець відвіз однуз дівчат до себе додому, де і було вчинено злочин, повідомляє ANSA.

Макарони, піца, футбол, Ватикан, гондоли... - це Італія, де працює безліч українців. Але вони лише працюють. Заробляють ж справжні гроші зовсім інші люди. 5 найбагатших італійців зараз у рейтингу.