Світ - Gazeta Ukrainska

Європейська країна в мініатюрі стоїть на колишньому кукурудзяному полі неподалік міста Тяньцзинь, що на північному сході країни.

Суд Мілана визнав винним і засудив бразильського півзахисника Атлетіко Мінейро Мансіні на 32 місяці тюремного ув'язнення за зґвалтування.
Інцидент стався в 2010 році, коли 31-річний футболіст виступав на правах оренди за Мілан. Після вечірки у своготодішнього одноклубника Роналдіньйо бразилець відвіз однуз дівчат до себе додому, де і було вчинено злочин, повідомляє ANSA.

Макарони, піца, футбол, Ватикан, гондоли... - це Італія, де працює безліч українців. Але вони лише працюють. Заробляють ж справжні гроші зовсім інші люди. 5 найбагатших італійців зараз у рейтингу.

Потоком багнюки накрило увечері вівторка 4 людей на півдні Сицилії. 3 із них знайшли мертвими у середу – 10-річного хлопчика, чоловіка 55 років та його сина 25 років. Четверту жертву – 24-річну дівчину, врятували пожежники.

Італійський виробник одягу Benetton відкликав рекламний плакат із поцілунком Папи Римського та мусульманського імама після протестів Ватикану. Практично всі рекламні кампанії цього бренду опинялися в центрі скандалів.

Проливні дощі, що не припиняються в декількох регіонах Апеннінського півострова з 26 жовтня, призвели до людських жертв. На півдні Лігурії та півночі Тоскани загинули 9 чоловік, близько 12 числяться зниклими безвісти.