Світ - Gazeta Ukrainska

Контракт із Пьєрлуіджі підписаний на два роки. Завдання Колліни - створити в Україні суддівську систему, яка випускатиме професійних і підготовлених арбітрів, які матимуть високий рівень довіри.

Італієць повідомив, що підготовка суддів буде абсолютно всебічною. Так, їх тренуватимуть і атлетично, аби ті встигали за всіма подіями на полі, і психологічно, щоб була стійкість до стресових ситуацій. До того ж кожен рефері крім знання правил гри, матиме глибоке розуміння самого футболу.

Повністю прибрати суддівські помилки Коліна не обіцяє, але суттєво зменшити їхню кількість береться. Італієць зазначив, що тепер тільки українські арбітри судитимуть всі національні матчі будь-якого рівня, ну і про будь-який тиск на рефері не може бути й мови. Не буде обмежень та утисків і у самого Пьєрлуіджі.

Італійський футбол знову у центрі великого скандалу пов’язаного із договірними матчами, ставки на які сягали мільйонів. Він призвів уже до двох десятків арештів, за участю відомих осіб, причетних до цього найпопулярнішого виду спорту в країні.

Після бездарного програшу чемпіонів світу-2006 італійців команді Словаччини, що спричинив ганебний виліт Скуадри Адзурри з чемпіонату світу, всю провину на себе взяв тренер команди Марчело Ліппі. Так вважають і уболівальники, але футболісти збірної стали на захист свого наставника.

Більше статей...

Booking.com INT