Світ - Gazeta Ukrainska

Часто буває так, що на наше життя мають великий вплив певні особистості. Це хтось з вашого оточення, кого ви знаєте особисто, з ким спілкуєтесь, чи навіть ким захоплюютесь. Вони непередбачувані, загадкові, здатні вразити і змінити вашу думку на певні речі. Однак, є й інший типи людей.

На жаль, гінекологічні захворювання у жінок не є рідкісним випадком у ритмі сучасного життя. Погана екологія, неправильне харчування і стреси знижують наш імунітет, що часто є причиною виникнення багатьох захворювань жіночої статевої сфери. Однак є і такі захворювання, які є спадково набутими.

У 2011 році білоруський підприємець Іван Маслюков виклав в інтернет статтю «Як стати розумнішим». За минулі роки текст зібрав тисячі лайків і репостів.

Незвичайних міст у світі багато. У кожного унікальне місце, пам’ятки, архітектура, колорит. А ви бували у містах на скелях? Виявляється, це так красиво, що відразу хочеться там опинитися.

27 лютого для православних та греко-католиків починається Великий піст. Триватиме Великий піст включно до 15 квітня. Як правильно постити?