Світ - Gazeta Ukrainska

Італія - ​​це не тільки колиска європейської цивілізації, батьківщина геніїв Відродження і країна, схожа на чобіток. Її культера - справжнє джерело народної мудрості. На середземноморському узбережжі живе дивовижні, життєрадісні, емоційні люди, любителі вина і красивих жінкок. Познайомимося із деякими висловлюваннями італійців. Можливо нам є чому у них повчитися.

Цьогорічний Національний відбір на конкурс "Євробачення 2018" нагадував гучне весілля в далекому українському селі: з'ясування стосунків були не тільки між самими конкурсантами, але дійшли й до суддівських крісел.

Якщо шлях за кордоном пересікається зі співвітчизником (особливо у момент коли або він, або ви переживаєте складну хвилину) зазвичай, інстинктивно сподіваєтеся чи пропонуєте підтримку. Проте так стається не завжди.

Перед тим, як зважитися на виїзд за кордон у пошуках так званої кращої долі, фахівці радять не лише вивчити тамтешні звичаї, переконатися, що їх там дійсно чекають, а й зважити на те, чи варто їм це взагалі робити.

Більше статей...