Світ - Gazeta Ukrainska

У цій підбірці не розповідається про найсмачнішу у світі піцу, мистецтво байдикування та пейзажі Амальфітанського узбережжя – про це і так усі знають. Мова іде про дивовижні відкриття, які кардинально змінять враження про Італію.

Італійська компанія представила крісла-сідла для літаків лоукостерів

Такі місця для пасажирів повинні дозволити низькобюджетним авіакомпаніям підвищити щільність пасажирів у салонах. Такі крісла можуть підвищити щільність пасажирів у салонах літаків на 20%

 

Фото: Твіттер@thatjohn

Концептуальну модель крісел для літаків авіакомпаній-лоукостерів представила італійська компанія Aviointeriors на виставці Aircraft Interiors Expo-2018 в Гамбурзі.

Крісла під назвою Skyrider 2.0 являють собою подобу сідла, але зі спинкою. За інформацією виробника у "Твіттері", такі місця для пасажирів повинні дозволити низькобюджетним авіакомпаніям підвищити щільність пасажирів у салонах їхніх літаків на 20%. Також вони на 50% легші традиційних крісел і дешевші у виробництві. Відстань між спинками концептуальних крісел - 23 дюйми, тоді як у лоукостерів цей стандарт становить 28 дюймів. Крок між кріслами складає всього 23 дюйми

Нагадаємо, Ryanair ще в 2010 році хотів запровадити можливість подорожувати стоячи. Авіакомпанія опитала 120 тис. пасажирів, з яких 80 тис. заявили, що розглянули б можливість такого перевезення, якщо б місця були безкоштовними, в той час як 42% повідомили, що готові були б купити подібні квитки за половину вартості звичайного тарифу.

Фото: Твіттер@thatjohn

Колумбійський лоукостер VivaColombia також розглядав можливість введення "місць для стояння" на своїх рейсах. Планувалося, що у кожного пасажира буде вертикальне сидіння з високою спинкою і ременем безпеки.

 

 Макарони, піца, футбол, Ватикан, гондоли... - це Італія, де працює безліч українців. Але вони лише працюють. Заробляють ж справжні гроші зовсім інші люди. 5 найбагатших італійців зараз у рейтингу.