Світ - Gazeta Ukrainska

   Колишній голова Харківської обласної державної адміністрації, голова Харківської обласної організації партії «Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина» Арсен Аваков, який знаходиться в Італії, має намір повернутися в Україну у разі проходження до Верховної Ради за підсумками виборів 28 жовтня.

   Генеральна прокуратура Італії не бачить підстав для екстрадиції екс-губернатора Харківської області Арсена Авакова в Україну. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, де опублікував переклад офіційної позиції Генеральної прокуратури республіки Італії з даного питання.

   У четвер, 2 серпня, Національна радіокомпанія України проведе радіоміст з Італією на тему «Легалізація заробітчан в Італії: як вона вплине на українських мігрантів?». Про це «Телекритику» повідомили в головній редакції мовлення на закордон НРКУ.

   Після двадцяти років подружнього життя сім'ю івано-франківців розлучило нелегальне заробітчанство в Італії: дружина залишила чоловіка, син повстав проти батька, голова розбитої сім'ї ризикує опинитися ще й без даху над головою.

   Державна податкова служба у м. Києві провела позапланову документальну перевірку телеканалу ТВі. На підставі виявленого заниження  сплати в бюджет ПДВ на суму понад 3 млн грн. було порушено кримінальну справу проти директора Телерадіокомпанії Миколи Княжицького. П. Княжицький відхиляє звинувачення, вважає, що уряд повинен повернути телеканалу гроші, які він сплатив українській державі у вигляді податку на додану вартість,  вимагає негайного закриття кримінальної справи, припинення тиску на незалежний канал, а також вибачення перед ним та журналістами. Головний редактор "Української газети" в Італії, Маріанна Сороневич висловила підтримку колег, та вбачає у перевірці ТВі обмеження свободи слова в Україні

Більше статей...