Світ - Gazeta Ukrainska

Діти мігрантів не сподіваються бачити своїх батьків в Україні, а мріють також виїхати за кордон

Генеральна прокуратура України готує пакет документів для початку процедури екстрадиції з Італії Арсена Авакова.
Колишнього губернатора Харківської області і провідного представника опозиційної партії Батьківщина затримали в понеділок, 26 березня, в італійському місті Фрозіноне.

Колишній прем’єр Юлія Тимошенко звернулася з листом до уряду Італії з проханням відмовити українським силовим органам в екстрадиції колишнього губернатора Харківщини Арсена Авакова. Про це повідомив голова парламентської фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрій Кожем’якін після зустрічі з Тимошенко у колонії.

Громадське об’єднання "За інтеграцію та міграцію" від початку березня провадить кампанію щодо захисту українок. Воно стверджує: "Чехи висміюють і визискують своїх українських наймичок". Кампанія на захист українських заробітчанок почалася символічно - восьмого березня. Громадське об’єднання "За інтеграцію та міграцію" поширило в чеських інтернет-виданнях просвітницький відеоролик. Сюжет такий: юнак лає прибиральницю, яка нібито не так поклала папери на його столі, і тепер він не встигає виконати завдання. Українка бере олівця і те завдання виконує. Виявляється, вона - вчителька математики зі Львова. "Чехи, чи знаєте ви, хто дає лад у вашій хаті?" - цим запитанням завершується сюжет.

Більше статей...